کد مطلب: 25130
تاریخ انتشار : 18 مرد 1396 - 15:26
فرماندار بشرویه افزود: کار رسانه باید همانند آینه صادق و واقعیتگرا باشد و مسلما خبرنگاران با اعتقاد قلبی و بدون هیچ گونه چشم داشت مادی در عرصه خبررسانی تلاش می کنند.

به گزارش پیام بشرویه ، "علی رضا زمان زاده" در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار  در سالروز  شهادت "محمود صارمی"  با اشاره به اهمیت طرح موضوعات مختلف بومی توسط رسانه ها بیان کرد :بی شک مطرح کردن موضوعاتی که در راستای  نیازها و مشکلات هر منطقه است  و ممکن است از نگاه مسئولان مغفول مانده باشد موجب رفع این مشکلات  می شود.

 

فرماندار بشرویه افزود: کار رسانه باید همانند آینه صادق و واقعیتگرا باشد و مسلما  خبرنگاران با اعتقاد قلبی و بدون هیچ گونه چشم داشت مادی در عرصه خبررسانی تلاش می کنند.

وی ، بومی سازی خبرها توسط خبرنگاران را یک وظیفه خطیر برشمرد و گفت: موضوعات ، مشکلات و انتقادهای شهرستان باید منتقل شود  و آنچه دارای اهمیت است این است که رسانه ها مسائل اجتماعی و فرهنگی را با قفلم خود فرهنگ سازی کنند.

 

زمان زاده با تاکید بر ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی هم بیان کرد: نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی و ترویج آن یکی از مهمترین مطالبات از رسانه است که نیاز است تا اقتصاد مقاومتی به صورت بومی رسانه ای شود.

 

فرماندار بشرویه با اشاره به اینکه انعکاس عملکردها همان دستاوردهای نظام مقدس است بیان کرد: امیدواریم هر کسی که در امر اطلاع رسانی دخیل هستند همکاری و تعامل خوبی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته  باشند.

 

وی ، به مراسم تحلیف رئیس جمهور هم اشاره کرد و گفت: اتفاقات بسیار خوب و مثبتی در مراسم تحلیف دولت دوازدهم اتفاق افتاد که انشالله با همراهی دولت و تعامل خوبی که با سایر قوا وجود دارد  شاهد توسعه همه جانبه در سطح  کشور و تحقق منویات رهبری خواهیم بود.

گفتنی است در این مراسم از خبرنگاران شهرستان بشرویه تجلیل شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.