کد مطلب: 25129
تاریخ انتشار : 17 مرد 1396 - 17:38
فرمانده سپاه بشرویه گفت: نیاز است تا رسالتی که بر دوش خبرنگاران است ایفای نقش کرده و خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی را آن هم با وجود تحریم های شدید کشورمان منعکس کنند.

به گزارش پیام بشرویه ، "سرگرد پاسدار علی خبازی" در مراسم گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و تجلیل از خبرنگاران بشرویه که به همت ناحیه مقاومت سپاه بشرویه در محل سالن جلسات برگزار شد با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت شهادت شهید محمود صارمی بیان کرد: شهید صارمی به صورت مظلومانه در افغانستان به دست طالبان به شهادت رسید  و تا آخرین لحظات در مسیر رسالت خود اقدام کرد

 

 

فرمانده سپاه بشرویه، با اشاره به خباثت های دشمنان نظام   افزود:امروزه نزدیک به چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی میگذرد در این مدت تجربه تلخ و شیرینی را ملت عزیز بدست اورده است و در این مدت دشمنان خبیث هر روز بر دشمنی خود می افزاید .

 

وی  تصریح کرد: علت این همه دشمنی و خباثت این است که هدف نهایی آنان پیاده سازی سیاست های خود در کشور از جمله براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و از طریق مذاکره و یا هر روشی دیگر این نظام مقدس را میخواهند سرنگون کنند.

 

خبازی تصریح کرد: هدف  دشمنان  نابودی استقلال کشور و زیرسلطه قرار گرفتن  ایران اسلامی  برگشت به دوره قبل انقلاب است .

 

فرمانده سپاه بشرویه به خدمات و پیشرفت های بیشمار انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: خدمات درخور توجهی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  ارائه  شده و همچنین  پیشرفت های زیادی در حوزه های مختلف دفاعی موشکی ،اقتصادی، علمی و فناوری داشته ایم.

 

وی ،بیان دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی را از مهمترین رسالت های خبرنگاران برشمرد و افزود:  جوانان و نوجوانان شاید از این خدمات ان هم به جهت اقتضای سن خود اطلاعات کافی نداشته باشند و نیاز است تا رسالتی که بر دوش خبرنگاران است ایفای نقش کرده و خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی را آن هم با وجود تحریم های شدید کشورمان منعکس کنند.

 

خبازی تصریح کرد:  باید مردم و جوانان بیش از پیش در جریان خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گیرند و بدانند  کشور ما قبل انقلاب چگونه بوده و اکنون چگونه است.

 

فرمانده سپاه شهرستان بشرویه با تاکید بر پاسداشت خون مقدس شهدای کشورمان بیان کرد: عزت و پیشرفت  انقلاب اسلامی قطعا ماحصل خون شهدای بزرگواری است  که با اهدا جان خود نظام را با اقتدار نگه داشته اند و هر دولتی که میاید  در سایه این اقتدار برای مردم خدمت  رسانی میکند.

 

وی پیگیری مطالبات و منویات مقام عظمای ولایت و رهبری از مسولان و جامعه را از دیگر  وظایف خبرنگاران دانست و گفت: خبرنگاران رسالت های زیادی بر عهده دارند، و باید پیگیر منویات رهبری و مطالبات به حق ایشان  از جامعه و مسولان باشند  و این رسالت نه تنها فقط بر عهده خبرنگاران بلکه وظیفه همه کسانی است که خدمت میکنند.

 

 خبازی انعکاس به موقع اخبار و رویداد ها بر اساس  واقعیت های خبری را از دیگر ویژگی یک خبرنگار دانست و با تاکید بر تحقیق بر روی خبرها بیان کرد:  پژوهش و تحقیق در مورد خبر بسیار مهم است تا خبری با صحت کامل در دسترس مردم قرار گیرد که خوشبختانه تمام خبرنگاران  در بشرویه رعایت میکنند.

 

فرمانده سپاه بشرویه، انتقاد پذیری را یکی از مهمترین  ویژگی های یک مدیر و مسول برشمرد و گفت: گاهی پیش می آید که برخی از ما مسولان به واسطه انتقاد خبری ناراحت شویم  و یا بخواهیم اقداماتی تلافه جویانه داشته باشیم که این رفتار صحیح نیست البته توصیه میشود که خبرهایی که نقادانه است ، صحیح ،درست، به موقع و واقع بینی و با هدف اصلاح باشد  و مسول هم باید استقبال کند .

 

وی با  تقدیر از خبرنگاران  بواسطه پوشش برنامه های مجموعه بسیج و سپاه خاطر نشان کرد: ناحیه مقاومت یسیج در طول سال برنامه مختلفی انجام میدهد و از محرومیت زدایی تا اقتصاد زایی را در دست اقدام  دارد که خبرنگاران به موقع  برنامه ها را پوشش خبری  داده اند که جای تقدیر دارد.

 

خبازی  با بیان این مطلب که از انتقادهای خبری سازنده استقبال میکنیم   گفت: هدف همه ما حفظ انقلاب اسلامی است که با خون شهدا به دست امده است و باید همه با کمک هم به این هدف مهم برسیم.

 

در پایان این مراسم از خبرنگاران شهرستان بشرویه با اهدا لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.