کد مطلب: 25108
تاریخ انتشار : 14 مرد 1396 - 12:41
کسب رتبه اول کشور درمسابقات ازمایشگاهی فیزیک توسط دانش اموزان بشرویه افتخاری بزرگ برای این شهرستان محسوب می شود که روز گذشته با ورود دانش اموزان به شهرستان ، طی مراسمی از آنان استقبال شد.

به گزارش پیام بشرویه ، کسب رتبه اول کشور درمسابقات ازمایشگاهی فیزیک توسط دانش اموزان بشرویه افتخاری بزرگ برای این شهرستان محسوب می شود که روز گذشته با ورود دانش اموزان به شهرستان ، طی مراسمی از آنان استقبال شد.

 

تیم دانش اموزی شهرستان بشرویه که به عنوان نماینده استان خراسان جنوبی  در مرحله کشوری پانزدهمین دوره  مسابقات‌ازمایشگاهی شرکت کرده بود موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات در رشته فیزیک گردید و روز گذشته مورد استقبال امام جمعه  ،معاون فرماندار و جمعی از مسئولین و خانواده های دانش اموزان و دبیران و همشهریان عزیز  قرار گرفتند.

 

گفتنی است اسامی تیم دانش اموزی در رشته فیزیک ؛ آقایان محمد ابراهیمی٫ هادی صفریان محبی و امین سلطانی می باشد 

نظرات کاربران

در سال های قبل "یکی از همین دانش آموزان" در مسابقات قرآن و عترت،اون هم "مرحله کشوری"حائز رتبه شده بود اما مسوولین حتی با زبان هم به او تبریک نگفتند چه برسه به استقبال!متاسفانه این حقیقت رو نمیشه کتمان کرد که در حال حاضر گاهی اوقات،چه سهوا و چه عمدا،به مسابقات قرآنی نسبت به مسابقات علمی لطف کمتری میشه......!!!گرچه هر دو افتخار بزرگیست اما باید در این دوران وانفسا همگی بویژه مسولین بین افتخاآفرینان شهرشان تبعیض قائل نشوند...تشکر از پیام و تبریک به تمامی همشهریان عزیز بابت این افتخار بزرگ.
باعث افتخار هستند خداوند نگهدارشون باشه خوشحالمون کردند
درود بر شما عزیزان
باسلام واحترام،حقیرنیز این افتخاربزرگ را به دانش آموزان عزیز وخانواده محترم ایشان بویژه پدران بزرگوارشون که بعضاًازدوستان قدیمی هستند نهایت تبریک عرض مینمایم.به امید پیروزیهای بیشتر

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.