کد مطلب: 25100
تاریخ انتشار : 12 مرد 1396 - 16:26
روابط عمومی آموزش و پرورش بشرویه گفت: کسب رتبه اول کشوري مسابقات آزمايشگاهي فيزيک توسط تيم دانش آموزي شهرستان بشرويه یک افتخار بزرگ برای این شهرستان محسوب می شود.

به گزارش پیام بشرویه ، آنگاه که  رویکرد آموزش و پرورش به جای انباشت محفوظات حرکت به سمت شناسایی نبوغ، خلاقیت و استعدادهای دانش آموزان باشد بی شک استعدادهای فراوانی کشف شده و دانش‌اموزان فضای مناسبی را جهت ارائه خلاقیت های خود خواهند داشت.

 

برگزاری مسابقات مختلف استانی و کشوری در سطح آموزش و پرورش بین دانش آموزان یکی از موثرترین روش ها در شناسایی دانش آموزان نخبه در حوزه های مختلف است و در همین راستا برگزاری مسابقات آزمایشگاهی که در حال انجام است یک اقدام مهم و تاثیر گزار در جهت شکوفایی نبوغ و خلاقیت دانش آموزان می باشد که  آثار سازنده فراوانی را برای آینده کشور به دنبال خواهد داشت.

 

در سایه پرورش علمی و فرهنگی دانش آموزان در شهرستان بشرویه و ایجاد فضا برای رقابت در مسابقات آزمایشگاهی ، دانش آموزان با استعداد شهرستان بشرویه بار دیگر در این دوره از مسابقات کشوری افتخار آفرین شدند.

 

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشرویه در گفتگو باخبرنگار پیام بشرویه از درخشش دانش آموزان این شهرستان در سطح کشور و رتبه برتر خبر دادو  گفت: کسب رتبه اول کشوري مسابقات آزمايشگاهي فيزيک توسط تيم دانش آموزي شهرستان بشرويه یک افتخار بزرگ برای این شهرستان محسوب می شود.

 

صفریان افزود: این دوره از مسابقات که در مقطع دبیرستان و در قروین برگزار شد دانش آموزان بشرویه " آقايان هادي صفريان محبي ،  محمد ابراهيمي وامين سلطانی " توانستند رتبه اول کشور را بدست آورند.

 

وی با تبریک این موفقیت علمی به مردم شهرستان بشرویه و خانواده های دانش آموزان بیان کرد:مراسم استقبال از دانش آموزان عصر جمعه برگزار خواهد شد.

 

نظرات کاربران

واااااای!!!!!!!!!من که چشام گرد شد...!دمشون گرم.واقعا که کارشون فوق العادس!ان شاءا... همیشه موفق باشن...
باز هم مرحبا به بچه های بشرویه که امسال هم در مسابقات قرآن و هم در مسابقات آزمایشگاه رتبه کشوری آوردند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.