کد مطلب: 25017
تاریخ انتشار : 10 تير 1396 - 11:58
آنچه این روزها موجب گلایه مندی اهالی روستای فتح آباد شهرستان بشرویه شده عدم توجه مسئولان بخش مخابرات به مشکلات اینترنتی این روستا می باشد که پاسخگویی مناسبی صورت نمی گیرد

به گزارش پیام بشرویه ،  بخش درخواست های مردمی : یکی از اقدامات ویژه ای که در سال های اخیر رخ داده، تجهیز روستاها به اینترنت می باشد هرچند در این میان تعدادی از روستاها  هنوز آنگونه که باید  از مزایای اینترنت پرسرعت بهره مند نیستند ولی این امکان را فراهم می کند تا بخش قابل توجهی از نیاز روستائیان در حوزه ارتباطی و اینترنتی مرتفع شود.

 

آنچه  این روزها موجب گلایه مندی اهالی روستای فتح آباد شهرستان بشرویه شده عدم توجه مسئولان  بخش مخابرات به مشکلات اینترنتی این روستا می باشد که پاسخگویی مناسبی صورت نمی گیرد .از این رو با ارسال درخواستی از مسئول ارشد شهرستان خواسته اند تا مشکلات اینترنتی این روستا  را مورد بررسی قرار دهد.

 

یکی از اهالی این روستا به خبرنگار پیام بشرویه گفت: اینترنت روستای فتح آباد(adsl)حدود یک ماه می باشد که بامشکل مواجه گردیده است ودراین مدت تماس های زیادی با ریاست مخابرات بشرویه گرفته شده است.

 

وی افزود:  همچنین تماس های مکرری نیز به واحد۲۰۲۰گرفته شده ومورد ذکر شده رابه بخشدار نیز اطلاع داده ایم ولی متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

 

لطفا این پیام رابه گوش مسئولان شهرستان برسانید "چرا مسوولین نسبت به خواسته های مردم بی توجهند"

 

انتظار مردم از  مسئولان پاسخگویی به مشکلات است.

 

پیام بشرویه آمادگی انعکاس اقدامات و بررسی های احتمالی صورت گرفته در راستای رفع مشکل اینترنتی روستای فتح آباد بشرویه را دارد.

نظرات کاربران

اگه کسی اهل پیگیری باشه،اول باید اوضاع بد اینترنت خود بشرویه رو درست کنه!!!!
سلام ضمن تشکرازپیام بشرویه که مشکلات روستاها راازجمله فتح ابادپیگیری میکنه استدعادارم درخصوص مشکلات مسجدجامع رقه قدیمیترین ابنیه تاریخی خراسان جنوبی گزارش تهیه کنیدواگرامکانش هست به میراث فرهنگی شهرستان متذکرشوید که این اثرباستانی رامرمت کند وکمبودهاشررارفع کند
خدایی الان مشکل اینترنت خیلی حادتر از بقیه مشکلات روستاییان هست؟؟؟!!!!

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.