کد مطلب: 25008
تاریخ انتشار : 5 تير 1396 - 10:17
مردم مومن شهرستان بشرویه همراه با سایر مسلمانان کشورمان، با شرکت در نماز وحدت بخش عید سعید فطر که صبح امروز در زمین مصلی نماز و در جوار بهشت امام حسین برگزار شد

به گزارش پیام بشرویه ، نماز عید سعید فطر با حضور باشکوه مردم مومن و ولایتمدار بشرویه و همچنین مسئولان این شهرستان به امامت "حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین" امام جمعه بشرویه در محل زمین مصلی برگزار شد.

 

مردم مومن شهرستان بشرویه همراه با سایر مسلمانان کشورمان، با شرکت در نماز وحدت بخش عید سعید فطر که صبح امروز در زمین مصلی نماز و در جوار بهشت امام حسین برگزار شد با حضور بی نظیر خود، دست های بندگی را به شکرانه پایان یک ماه بندگی به آسمان بلند کردند.

 

آری عید فطر آغاز بازگشت به سوی چشمه فطرت و جوشش الهی است.

رمضان به پايان رسيد، سي روز  خدا را خواندن و اشک از ديده راندن، يک ماه لب از طعام دوختن و آداب عشق آموختن، سي ظهر و شام در هر گوشه، سجاده گستراندن و حال  سي روز و سي روزه، پاداشي بهتر از اين ندارد که در دامن فطر مي آرمد چرا که عيد فطر، عيد فطر، شادمانه ترين عيد اسلام است ،آغازی برای ثبت نام دوباره انسان در کلاس بندگي است و فرياد بلند شهادت بندگان به يکتايي خداوندگار است.

 

 بعد از اقامه نماز عید، مردم شهرستان بشرویه  با حضور بر مزار بستگان خویش، ثواب روز عید را به روح  درگذشتگان خود هدیه کردند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.