کد مطلب: 24978
تاریخ انتشار : 30 خرد 1396 - 20:00
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره تعاونی های برتر در استان خبر داد

به گزارش پیام بشرویه ، محمد سنجری در گفتگو با مهر با بیان اینکه فردا اخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این جشنواره است، اظهارکرد: ۹۸۱  تعاونی در استان خراسان جنوبی فعال است.

 وی بیان داشت: تعاونی ها در گرایش های کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولید کنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، اتحادیه ها ی سراسری و استانی، اتاق تعاون، بنیاد تعاون و کارآفرینی می توانند در این جشنواره ثبت نام کنند.

 وی با بیان اینکه تعاونی های داوطلب باید اطلاعات مربوط به شاخص های عمومی و اختصاصی تعاونی را به صورت الکترونیکی ارسال کنند، ادامه داد: اطلاعات و مستندات توسط کمیته داوری و شورای اجرایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی می شود.

وی زمان برگزاری این جشنواره را شهریور ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: پس ازبررسی امتیاز شاخصهای عمومی و اختصاصی تعاونی های تعاونی های برتر استانی در گرایش های مختلف معرفی خواهند شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی عنوان کرد: پس از بررسی در مرحله استانی، اطلاعات تعاونی ها برای داوری در مرحله ملی به شورای اجرایی ستاد ارائه خواهد شد.

وی بر گسترش زمینه های رشد و توسعه بخش تعاونی تاکید کرد و افزود: این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم‌ ‌گسترش و ارتقای روحیه تعاونی‌ نمونه‌ بخش‌ اقتصادی برگزار می شود.

وی تعامل با اقتصاد جهانی، ارتقای بهبود کیفیت زندگی مردم، بالا بردن سطح عدالت اجتماعی، بسترسازی برای رشد سریع اقتصادی، توزیع عادلانه ثروت میان اقشار مختلف جامعه و دسترسی سریع افراد جامعه به کالاهای مورد نیاز با قیمت متعادل از مهمترین اهداف بخش تعاون در چشم انداز ۱۴۰۴ ذکر کرد.

سنجری با اشاره به نام گذاری سال ۱۳۹۶ با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال عنوان کرد: نقشه راه روشن و آینده ساز برای همگام شدن در راستای ارتقاء تولید ملی و اشتغال عادلانه است و حمایت از مفهوم تشریک مساعی همه آحاد را در خود نهفته دارد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.