کد مطلب: 24972
تاریخ انتشار : 30 خرد 1396 - 19:45
راه اندازی سامانه اشتغال و کارآفرینی در استان، راه حلی برای معرفی ظرفیت ها است.

به گزارش پیام بشرویه ، 

دکترافضل پور، مدیرکل ورزش و جوانان استان امروز در کمیته تخصصی اشتغال و کارآفرینی جوانان گفت: : برای کمک به حل مشکلات باید سامانه اشتغال و کارآفرینی در استان راه اندازی شود تا ظرفیت ها معرفی شود.
وی با بیان اینکه برنامه اشتغال جوانان خراسان جنوبی از سوی ورزش و جوانان در حال تهیه و تدوین است،افزود: تلاش ما در این دستگاه رفع مشکل اشتغال جوانان است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه با همکاری و همفکری در حوزه ورزش می توان فعالیت های مختلفی در امر ورزش انجام داد،گفت:در این راستا باید کمک شود تا سامانه اشتغال و کارآفرینی در حوزه ورزش در استان راه اندازی شود و دستگاه های مربوطه باید مراکز مشاوره شغلی ایجاد و افراد را حمایت کنند.
دکتر افضل پور افزود: برگزاری جشنواره ها برای آشنایی جوانان با اصول کسب و کار،حمایت از فعالیت سمن ها در حوزه ورزش، ایجاد کلینیک‌های ورزشی پزشکی و معافیت مالیاتی برای جوانانی که قصد ایجاد کارگاه‌های کوچک را از برنامه هایی عنوان کرد که برای حل مشکلات حوزه ورزش باید انجام شود.
وی گفت: در انتهای سال 95 و ابتدای سال 96 وامی توسط صندوق کارآفرینی امید به مبلغ 20 میلیون تا 50 میلیون تومان به باشگاه‌های ورزشی داده شد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی افزود: باید تلاش کنیم تا متخصصان و فارغ التحصیلان حوزه های مختلف ورزشی سکان دار طبقات مختلف ورزش باشند تا امور ورزشی با علم و تخصص همراه شود.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.