کد مطلب: 24956
تاریخ انتشار : 29 خرد 1396 - 22:34
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید استان در سامانه بهین یاب خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، داوود شهرکی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با آغاز ثبت نام سامانه بهین یاب در سراسر کشور، تولیدکنندگان استان نیز می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت اقدام کنند.

وی بیان کرد: متقاضیان تسهیلات رونق تولید می توانند از امروز با مراجعه به سامانه بهین یاب بخش تامین مالی واحد ها و تکمیل مراحل ثبت نام نسبت به تامین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت مورد نیاز واحد خود اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه این تسهیلات برای تأمین نقدینگی مورد نیاز بنگاههای تولیدی کوچک و متوسطی که از بازار محصول مناسبی برخوردار بوده اما به دلیل تنگناهای مالی و نداشتن سرمایه در گردش، تولید آنها متوقف شده و یا با ظرفیت پایین فعالیت می کنند اختصاص خواهد یافت، بیان داشت: همچنین طرح های تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد که دچار مشکلات مالی هستند نیز می توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند.

پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید

شهرکی بیان داشت: علاوه بر واحدهای صنعتی، فعالان بخش معدن هم می‌توانند برای تأمین سرمایه در گردش و نقدینگی خود از این تسهیلات استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه ثبت ‌نام متقاضیان تسهیلات بر اساس آیین ‌نامه ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و بانک مرکزی انجام می‌شود، بیان کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات رونق تولید از امروز می توانند برای ثبت ‌نام به آدرس اینترنتی «behinyab.ir» مراجعه کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: در سال گذشته ۳۰۲ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان از تسهیلات این طرح بهره مند شدند.

شهرکی ادامه داد: همچنین در سال گذشته بالغ بر ۵۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل پرداخت مستقیم بانک ها به ۱۷۵ واحد تولیدی استان پرداخت شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.