کد مطلب: 24953
تاریخ انتشار : 29 خرد 1396 - 22:26
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی مطرح کرد
برنامه‌ریزی برای اصلاح 27 نقطه پر تصادف خراسان جنوبی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از اولویت اصلاح 27 نقطه پر تصادف استان طی فرآیند جاری ایمن‌سازی نقاط پر تصادف در استان خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، جعفر شهامت بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دو فرآیند تعریف اقدامات ایمنی پیشگیرانه و اقدامات واکنشی اظهار داشت: حذف و اصلاح نقاط پر تصادف که به تصویب کمیسیون ایمنی سوانح رانندگی و حمل ونقل کشور رسیده در دستور کار سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای قرار دارد که با نگرش تحلیلی فراوانی وقوع تصادفات و علل آن، اقدامات کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را تعریف می‌نماید.

وی افزود: بر این اساس27 نقطه پر تصادف در خراسان جنوبی در زمستان سال گذشته با اعتبار 3 هزار میلیون ریال آشکار سازی شد و ارائه طرح ایمنی نقاط، طی سال جاری به مهندسین مشاور واگذار گردید که به نسبت تخصیص اعتبار پس از تصویب طرح‌ها به اجرا در می‌آید.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای خراسان جنوبی از وجود 49 نقطه دارای تصادف در طول راه‌های استان علاوه بر نقاط فوق خبر داد و گفت: به تدریج نسبت به ایمن سازی آنها اقدام می‌شود.

شهامت خاطرنشان کرد: به دلیل احداث تدریجی راه‌های استان، طبق برآورد انجام گرفته بیش‌از560 میلیارد ریال اعتبار فوری برای ایمن‌سازی راه‌های استان به لحاظ علائم افقی و عمودی و حفاظ جانبی مورد نیاز است که این نیازها اولویت‌بندی به تناسب اعتبارات ملی و استانی اقدام لازم در این خصوص انجام می‌گیرد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.