کد مطلب: 24937
تاریخ انتشار : 29 خرد 1396 - 18:06
کانون بسیج ورزشکاران به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پیام بشرویه ، کانون بسیج ورزشکاران به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

 

متن بیانیه ارسال شده به پایگاه خبری تحلیلی پیام بشرویه بدین شرح است؛

 

«قدس در تاریخ درخشان امت اسلام نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین، وحدت و یکپارچگی و روز حیات اسلام است.

 

روز تبلور همبستگی و همدلی جهان اسلام و تمام آزادیخواهان جهان با مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان و ستم‌دیده‌گان جهان و همراهی آنان در راه مقاومت و مبارزه با استکبار بین المللی و رژیم غاصب صهیونیستی و روز طنین ندای عدالت طلبی، حقیقت جویی و وحدت جهان اسلام در سراسر گیتی است. روز جهانی قدس، روز جوشش و فوران خشم و اراده جامعه جهانی و امت اسلامی بر علیه جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی آمریکا و میدان هراس و وحشت اسرائیل در پیشگاه ملتهاست.

روزی که فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی بار دیگر لرزه بر اندام پوشالی نظام استبداد خواهد انداخت. روز جهانی قدس، نه تنها روز ملت مظلوم فلسطین، بلکه روز همه مظلومین عالم و روز اسلام است؛ روز انفجار خشم مقدس مستضعفان و محرومان عالم، علیه دنیای زر، زور و تزویر صهیونیسم بین المللی و شیطان بزرگ آمریکا است.

 

روز جهانی قدس روزی است که رؤیای توهم گونه اسرائیل غاصب، مبنی بر ایجاد اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات به حفره عمیق و تاریکی بدل شده است که گور اسرائیل خواهد شد.

 

روز قدرت نمایی اسلام در مقابل استکبار جهانی است که مسلمانان فارغ از ملیت و نژاد، مظلومیت پاره تن اسلام را یکپارچه فریاد می زنند و بیداری و حضور خود در حمایت از فلسطین مظلوم؛ غزه و همه مظلومان و ستم دیده‌گان را به جهانیان اعلام می‌کنند این حرکت عظیم از ام القرای امروز جهان اسلام یعنی ایران اسلامی آغاز و با تدبیر و ژرف اندیشی حضرت امام خمینی(ره) و سپس تأکید و تداوم آن توسط مقام معظم رهبری حفظ الله به جامعه جهانی تسرّی یافته است.

جامعه ورزشی کانون بسیج ورزشکاران شهرستان بشرویه با تأسی از فرامین تاریخی حضرت امام(ره) و با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حفظ الله ضمن محکوم کردن این جنایات ددمنشانۀ خون آشامانِ ضدبشری و دعوت از آحاد و اقشار مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه و روزه‌دارشهرستان بشرویه برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام می‌دارد، امروز همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان در قبال رنج‌های زنان، مردان و کودکان مظلوم و ستم دیده فلسطین و غزه و سرزمین‌های اشغالی که تحت ستم غاصبان صهیونیست قرار گرفته‌اند، مسئولیتی تاریخی داشته و انتظار می‌رود با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان 2/4/ 96 انزجار خود را از این حرکت ضد بشری به نمایش گذارند.»

 

کانون بسیج ورزشکاران شهرستان بشرویه

29/3/96

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.