کد مطلب: 24933
تاریخ انتشار : 29 خرد 1396 - 13:20
یکی از فعالیت های خوب خانه قرانی بشرویه ، بهره مندی هرچه بهتر از فضای معنوی ماه مبارک رمضان در جهت افزایش و گسترش فعالیت های قرانی است.

به گزارش پیام بشرویه ، ماه ضیافت الهی ،از پربارترین و معنوی ترین ماه های سال است که مسلمانان بر سفره الهی مهمان می شوند و توشه ای قرانی برای خود برمی چینند.

 

برگزاری دوره های قران و جز خوانی از برنامه های متداول در اکثر مساجد و تکایا و برخی خانه های شهرستان بشرویه است که در ماه بافضیلت رمضان،یک ختم کامل قران صورت می گیرد.

 

در این میان کودکان وخردسالان نیز پابه پای بزرگترهایشان درماه مبارک رمضان درکلاس های قرآنی شرکت  می کنند.

 

یکی از فعالیت های خوب خانه قرانی بشرویه ، بهره مندی هرچه بهتر از فضای معنوی ماه مبارک رمضان در جهت افزایش و گسترش فعالیت های قرانی است.

 

"مریم بیابانی" در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه با اشاره به اینکه  خانه ی قران مکتب الزهرا(س) طرح خوبی را امسال در 3 مسجد شهرستان بشرویه اجرا کرده است گفت:امسال این توفیق راداشته ایم که درسه مسجدالمهدی, مسجدامام سجادو، مسجد ملاسعدی درمحدوده پارک شهروندبرای کودکان کلاس حفظ  قران برگزارکنیم.

 

مسئول خانه قرانی مکتب الزهرا(س) بشرویه افزود: علاوه برحفظ قران , نقاشی ،کاردستی ، اشعارسوره ها نیز در راستای برنامه های فرهنگی ،مذهبی انجام گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه این مرکز قرانی توانسته با انجام برنامه های مختلف قرانی کودکان را به سمت مباحث دینی جذب کند گفت:  اهدای جوایزفرهنگی برای رغبت بیشترکودکان جز برنامه های فوق برنامه کودکان درنظرگرفته شده است.

بیابانی از اجرای طرح قرانی 1451 خبر داد و گفت: طرح قرآنی 1451بامحوریت حفظ سوره ملک وواقعه هم زمان باشبکه قران سیماوبه صورت سراسری, به همت اداره تبلیغات اسلامی وتوسط این مرکزدرحال برگزاری می باشد.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.