اخبار شهرستان

کد مطلب: 24918
تاریخ انتشار : 30 خرد 1396 - 13:25
طرح هجرت 3 علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، مهارت های مختلفی را در زمینه کسب و کار و کارگروهی به آنان می آموزد.

به گزارش پیام بشرویه ، فصل تابستان که از راه می رسد بسیاری از دانش اموزان برنامه های مختلفی را برای اوقات فراغت خود در نظر می گیرد، تعدادی به کلاس های آموزشی مختلف می روند و تعدادی حرفه آموزی در کارگاه ها را تجربه می کنند.

 

و اما شمار قابل توجهی از دانش اموزان نیز با ثبت نام در طرح های متنوع بسیج، بویژه طرح هجرت 3  علاوه بر حرفه آموزی و کار گروهی، روزهای بانشاطی را در کنار دوستان خود می گذرانند.

 

 طرح هجرت 3 علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، مهارت های مختلفی را در زمینه کسب و کار و کارگروهی به آنان می آموزد.

در شهرسان بشرویه هر ساله این طرح اجرا شده و شمار قابل توجهی از دانش آموزان ثبت نام می کنند.

 

مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان بشرویه از آغاز ثبت نام طرح هجرت 3 در بشرویه خبر داد و گفت:با عنایت به اتمام سال تحصیلی و آغاز تعطیلات تابستانی و به منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان، اردوهای جهادی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت نبی اکرم (ص) بشرویه  مرسوم به طرح هجرت3 ، بعد از اتمام ماه مبارک رمضان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 

 

این مسئول انجام کارهای عمرانی، فرهنگی و بصیرت افزایی را از اقدامات طرح هجرت عنوان کرد و گفت: دانش اموزان شرکت کننده در این طرح با توجه به رده سنی و مقطع تحصیلی وارد کار می شود و طبق برنامه ریزی که انجام می شود دانش اموزان مقطع متوسطه در کارهای عمرانی ، بهسازی   و زیباسازی مدارس،و دیگر مقاطع در برنامه های مختلف فرهنگی، هنری ،ورزشی و بصیرت افزایی شرکت می کنند.

 

 مسئول بسیج دانش آموزی بشرویه با اشاره به زمان ثبت نام در طرح هجرت 3 گفت: دانش آموزان می توانند هم اکنون نیز برای ثبت نام در طرح مذکور به  حوزه مقاومت حضرت نبی اکرم واقع در بلوار قائم، قائم 11 مراجعه کنند.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب