کد مطلب: 24914
تاریخ انتشار : 28 خرد 1396 - 12:59
زمان و مکان مرحله شهرستانی مسابقات قرآن خراسان‌جنوبی به تفکیک شهرستان‌ها اعلام شد و رشته‌های کتبی نیز به صورت همزمان در ۱۵ تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش پیام بشرویه ، زمان برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف خراسان‌جنوبی به تفکیک شهرستان‌ها و محل برگزاری‌ها اعلام شد.

 

بر اساس اعلام اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، در شهرستان بشرویه مسابقات در ۱۵/۴/۹۶ ساعت ۵ بعد از ظهر خواهران در حسینیه حاج علی اشرف و برادران در محل حسینیه رقیه خاتون و در شهرستان فردوس در ۱۶/۴/۹۴ ساعت ۸ صبح خواهران در  مؤسسه ریحانه النبی و برادران در امامزادگان فردوس برگزار می‌شود.

 

در شهرستان سربیشه در یازدهمین روز از تیرماه  خواهران در محل  مکتب حضرت زینب(س) و برادران در حسینیه امام حسن مجتبی(ع) ساعت ۳ بعد از ظهر برگزار می‌شود.

 

همچنین در شهرستان خوسف مسابقات در سیزدهمین روز از تیرماه ساعت ۴ بعد از ظهر خواهران در منزل وقفی و برادران در طبقه بالای اداره شهرستان و در شهرستان طبس ساعت ۸ صبح در تاریخ ۱۵/۴/۹۶ خواهران در هیئت حسینی و برادران در مسجد سجادیه برگزار می‌شود.

 

همچنین در شهرستان سرایان در تاریخ ۱۶/۴/۹۶ ساعت ۵ بعد از ظهر برادران در مهدیه طبقه همکف و خواهران مهدیه طبقه اول و در شهرستان نهبندان ۱۷/۴/۹۶ ساعت ۸ صبح برداران در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات و خواهران در محل حوزه علمیه خواهران برگزار می‌شود.

 

همچنین مرحله شهرستان مسابقات قرآن اوقاف در بیرجند و درمیان ساعت ۸ صبح روز ۲۲/۴/۹۴ خواهران در محل حسینیه امام رضا(ع) و برادران در محل امامزادگان باقریه و در شهرستان زیر کوه  در تاریخ ۲۳/۴/۹۶ ساعت ۸ صبح برادران در حوزه علمیه حاجی آباد و خواهران در دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود.

مسابقات در شهرستان قاین در تاریخ ۲۳/۴/۹۶ ساعت ۳ بعد از ظهر خواهران در سالن هلال احمر و برادران در سالن ارشاد و در شهرستان خضری ۲۳/۴ بعد از نماز مغرب و عشاء خواهران در مسجد فاطمه الزهرا(س) خضری و برادران در حوزه علمیه امام محمد باقر(ع) برگزار می‌شود.

 

همچنین رشته‌های کتبی مسابقات قرآن همزمان در ۱۵ تیرماه تیرماه برگزار می‌شود.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.