کد مطلب: 24893
تاریخ انتشار : 26 خرد 1396 - 17:32
در این شب بزرگ مومنان فریاد " العفو " را به بیکران می رساند و با گفتن سبحانک یا لا اله الا انت الغوث الغوث خلصنا من النار یا رب،امیدوار به عفو و بخشش پروردگار خود اشک بندگی فرو می ریزند.

به گزارش پیام بشرویه ، دومین شب قدر از راه رسید و بندگان مومن و روزه دار شهرستان بشرویه با دل هایی آکنده از طلب  آمرزش و مغفرت ،شب تا به سحر خود را در بهترین مکان های روی زمین با معبودشان راز و نیاز کردند.

 

مراسم احیای شب های قدر در مکان های مذهبی شهرستان بشرویه برگزار شد، شبی که به نام قدر نام گرفته و فضیلتش از هزاران شب برتر است میزبان هزاران بنده خداجویی و دلداده بود.

 

لحظه های پرکشیدن از زمین خاکی به سوی میعادگاه نیایش و بندگی در شب قدر تجلی می یابد، همان شبی که درهای رحمت الهی به روی بندگان گشوده است.

 

در این شب بزرگ  مومنان فریاد " العفو " را به بیکران می رساند و با گفتن سبحانک یا لا اله الا انت الغوث الغوث خلصنا من النار یا رب،امیدوار به عفو و بخشش پروردگار خود اشک  بندگی فرو می ریزند.

 

شب های تکرار نشدنی قدر که با شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تقارن یافته بهترین فرصت است برای بیدار شدن و یافتن راه صحیح زندگی، برای خروج از پیله گناه و گشودن بال های استغفار .

 

مومنان روزه دار شهرستان بشرویه نیز همزمان با سایر مردم کشورمان شب های قدر را زنده داری کرده و همچنین در غم جانگداز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) اشک ماتم ریختند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.