اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 24872
تاریخ انتشار : 25 خرد 1396 - 15:36
حضرت علی (ع) بنده برگزیده خدا، تمام وجودش نازنینش سرشار عشق و محبت به مردم بود . شیرمردی که تن کافران را در جنگ ها به لرزه می افکند،زانوانش در برابر اشک یتیمان خم میشد.

به گزارش  پیام بشرویه، هر چه از روزهای پر فیض و برکت رمضان می گذرد به شب های با عظمت قدر نزدیک تر می شویم، شب های که در رحمت الهی به روی تمام بندگان گشوده می شود و بهترین فرصت است برای ابراز بندگی به پیشگاه خداوند متعالی که برای رهایی انسان ها از ظلمت و جهل و نادانی،پیام آورانی الهی و امامانی معصوم را برگزید.

 

معصومینی که در دوران کفر و خفقان ،همچون شمع فروزان، راه حقیقت را روشن و تابناک نگه داشتند و مولایمان علی (ع) اول امام شیعیان، نخستین ایمان اور به پیامبر اسلام، پرچم دار مکتب الهی، یگانه برادر حضرت محمد،قران ناطق و دانای ملت مسلمان،تمام هستی و زندگی خود را در راه ترویج معارف اسلامی و مکتب الهی فدا کرد.

 

حضرت علی (ع) بنده برگزیده خدا، تمام وجودش نازنینش سرشار عشق و محبت به مردم بود . شیرمردی که تن کافران را در جنگ ها به لرزه می افکند،زانوانش در برابر اشک یتیمان خم میشد.

 

دلیر مردی که شب‏های تاریک گواه مهربانی هایش را بر در خانه فقرا می دهد ،شاید گرسنه سر بر بالین می گذاشت ولی نان نیازمندان را تامین می کرد.

 

بزرگواری حضرت علی تا آنجا بود که در بستر شهادت  به قاتل خود ترحم کرد و به امام حسن (ع) می فرمود: " نسبت‏ به قاتل من مهربان باش، او اسیر تو است، به او رحم و احسان کن . . سوگند به حقی که بر گردنت دارم، از آنچه می‏ خورید و می‏ آشامید، به او نیز بدهید، دست و پایش را زنجیر نکن، اگر از دنیا رفتم او را تنها با یک ضربت که به من زده، قصاص کن"علی (ع) مظهر انسان کامل بود .

اول مظلومی که آنچنان در پیشگاه الهی از قرب و جایگاهی برخوردار بود که در شب های محتمل قدر و آن هم در محراب بندگی حضرت عشق،به گفته خود که فرمود " فزت و رب الکعبه" به دیدار معبودش شتافت.

 

و حال که بیش از 14 قرن می گذرد هنوز عشق به علی در دل دوستارانش در سراسر جهان خروشان است، و همین جوشش سبب شده رذل ترین موجودات دنیا برای نابودی این عشق الهی در قلب مسلمانان،تیغ خشم خود را بر مظلمان جهان بیفکند تا بلکه این مکتب پرفروغ علوی را خاموش کنند.

وهابیون کثیف و استکبار جهانی که مکتب علوی را بزرگترین سد برای رسیدن به خواسته های نامشروع و هوس های دنیوی خود می بیند از به راه اندازی شبکه های ضد دینی و تشیع گرفته تا اسلام هراسی و تخریب بارگاه های منور معصومین گرفته و نابودی شیعیان مظلوم دست به هر جنایت کثیفی می زنند ، یتیمانی را که حضرت علی به آغوش می کشید و نوازش می کرد را در میان انبوه بمب و گلوله می کشند...تا صدای حق را از بین ببرند.

 

انچه باعث می شود مکتب ناب علوی همواره روشن و پرفروغ بماند،نشر سیره رفتاری امیر المومنان(ع) در جهان است.

عمل به احادیث و سخنان گهر بار آن حضرت،بزرگترین سلاح برای نابودی تمام دسیسه های وهابیون و ناپاکانی است که نمی خواهند مکتب تشیع پایدار بماند.

 

یادداشت : سکینه وثوقی

برچسب‌ها: 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب