کد مطلب: 24867
تاریخ انتشار : 24 خرد 1396 - 23:54
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی از افزایش جذب حامیان در شب گذشته خبر داد و گفت: در نخستین شب قدر ۳۷۰ حامی برای ۴۷۸ یتیم در پایگاه‌های حامی یابی در خراسان جنوبی جذب شد.

به گزارش پیام بشرویه ، احمد رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از بیرجند، اظهار داشت: شب گذشته همزمان با نخستین شب از لیالی قدر طبق روال همه ساله پایگاه‌های حامی‌یابی در استان خراسان جنوبی برپا شد.

وی با بیان اینکه امسال 75 پایگاه حامی‌یابی در خراسان جنوبی برپا شده است افزود: در نخستین شب لیالی قدر مردم خیر و نوع دوست استان خراسان جنوبی 370 نفر حامی برای 478 فرزند یتیم و  فرزند خانواده‌های نیازمند جذب شدند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: از این تعداد حامی شب گذشته 259 حامی برای طرح‌های اکرام 355 یتیم، 296 حامی برای 103 فرزند محسنین، 15 حامی برای 20 بیمار در طرح شفا جذب شدند.

رفیعی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 366 حامی برای 685 یتیم و 736 حامی برای هزار و 161 یتیم و فرزند محسنین در استان خراسان جنوبی جذب شدند.

وی بیان کرد: طرح‌های اکرام، ایتام و محسنین با هدف حمایت مادی، معنوی خیران از فرزندانی که از نعمت پدر محروم بوده و یا سرپرست خانواده سالخورده و یا از کار افتاده دارند اجرا می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنبوی ضمن دعوت از همه مردم استان برای حضور در پایگاه‌های حامی‌یابی گفت: از آنجایی که کارهای خیر در این ماه ثواب و اجرش بیشتر است انتظار داریم مردم استان در شب‌های باقیمانده از لیالی قدر با مراجعه به پایگاه‌های حامی‌یابی و یا با مراجعه به اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی نسبت به  کمک به نیازمندان اقدام کنند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.