کد مطلب: 24848
تاریخ انتشار : 24 خرد 1396 - 15:39
شب قدر با تمام عظمتش رسید و مردم مومن و روزدار شهرستان بشرویه ، با دست هایی حاجتمند و دل هایی پر از استغفار و توبه به میزبانی این شب بزرگ رفتند.

به گزارش پیام بشرویه، شب قدر با تمام عظمتش رسید و مردم مومن و روزدار شهرستان بشرویه ، با دست هایی حاجتمند و دل هایی  پر از  استغفار و توبه به میهمانی خدا در این شب بزرگ رفتند.

 

 

شب های شکومند و باعظمتی که فرشتگان را از عرش به زمین می آورد تا در کنار بندگانش به سجود خداوند یکتا مشغول شوند و این شب رقم می زند انچه سرنوشت من و تو را در یک سال مقدر می کند.

 

اکنون جلوه دست هايي پرنیازی ديده مي شود که در خاموشی نورهای مصنوعی به دعا برخواسته اند و جوشش چشمه های زلال معرفت از لابه لای دانه های تسبیح و ذکرهای العفو گویانشان نمایان است.

 

در تاریکی شب های قدر نور وسعت دل هايي ديده مي شود که در این شب باعظمت ، قرآن بر سر گذاشته و اشک های بی قرارشان یکی پس از دیگری مهمان عرش خدایی می شود.

 

مردم شهرستان بشرویه نیز همچون سال های گذشته با حضور مثال زدنی خود در مساجد، هیئت ها و تکایا این شب باعظمت را قدر دانسته و آیین مذهبی قران بر سر و عزاداری در سوگ فاجعه عظیم جهان اسلام و ضرب خوردن مولای متقیان شرکت می می کنند.

 

آری ، در این شب ها آسمان به زمین نزدیک تر است وچه کريمانه، دل هاي کويري مردم بشرویه را ستاره باران مي کند...

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.