کد مطلب: 24828
تاریخ انتشار : 23 خرد 1396 - 17:29
به بهانه هفتمین روز رحلت پژوهشگر قران بشرویه در ماه قران
انقلابی ماند و انقلابی رفت+تصاویر
آن مرد محجوب و ساده زیست چون در بزم الهی مقرب تر بود در اواخر عمر شریفش بنا به سنت الهی آزمایش و بیماری سختی گرفتار شد تا عیارش برای بهشتی شدن بیشتر شود.

به گزارش پیام بشرویه ، دانش و معرفت عمیق، اخلاق و تربیت و منش دینی(منش نبوی) و روزآمدی و آگاهی از شرایط زمان و در دست داشتن نبض آینده و حرکت در مسیر علم آموزی قران و فراآموختن اخلاق اسلامی در بشرویه و خراسان از ویژگی های بارز "حاج عباس محبتی" استاد اخلاق و پژوهشگر علوم قرانی و خراسان بزرگ بود.

 

رحلت این ذخیره بزرگ دینی و معنوی بشرویه موجب اندوه بسیاری از مردم این دیار گردید .

 

وی معلمی بسيجي و  مخلص که با تمام وجود جهت خدمت به همه ي اقشار به ويژه نسل جوان مي کوشید  و شاگردان زیادی را در حوزه معرفت، بصیرت و علوم قرانی تربیت کرده است.

 

مرحوم مغفور جناب آقاي حاج عباس محبتي فردی بود که هم در جنگ سخت نمره قبولي گرفت و هم در جنگ نرم ممتاز شد.

 

 

رزمنده ي با اخلاصي که در هشت سال دفاع مقدس چشم بر لذت هاي زودگذر مادي بست و با لبيک به ولي فقيه زمان حضرت امام خميني(ره)به جبهه ها شتافت و همين رزمنده ي مخلص،در سالهاي پس از جنگ نيز با حضور در بسيج و فعاليت در عرصه مربي گري و بصيرت افزايي،به نداي ولي فقيه زمانش يعني امام خامنه اي(مدظله العالي)لبيک گفت.

 

 

وي پيروي از ولايت را افتخار خود مي دانست و  در زندگي پرفراز و نشيب خود نشان داد که همواره انقلابي بودن و انقلابي ماندن را مبناي کار خود قرار داده است.

 

مرحوم محبتي سالها به عنوان مربي عقيدتي و هادي سياسي با مجموعه ي دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه همکاري داشت و بسيجيان زيادي را از علم و عمل و اخلاق خود بهره مند کرد.

 

انتخاب چندين باره ي وي به عنوان مربي عقيدتي و هادي سياسي برتر بسيج در سطح شهرستان و استان گواه اين بود که ايشان همچون خورشيدي تابان در آسمان پهناور بسيج مي درخشد و عشق و علاقه ي بسيجيان به وي همين را به خوبي نشان مي داد.

 

 

 

و اما آن مرد محجوب و ساده زیست چون در بزم الهی مقرب تر بود در اواخر عمر شریفش بنا به سنت الهی آزمایش و بیماری سختی گرفتار شد تا عیارش برای بهشتی شدن بیشتر شود.

 

 

اکنون او دیگر در بین ما نیست ولی راه او همیشه برای عوام و خواص زنده است..

 

هفت روز از رحلت مرد قرانی بشرویه و استاد قران خراسان در بهار قران می گذرد...

الحق که انقلابی بود و انقلابی ماند و انقلابی رفت...

یادشان گرامی /راه قرانی اش پر رهرو...

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.