کد مطلب: 24788
تاریخ انتشار : 20 خرد 1396 - 12:36
دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه بشرويه در پی درگذشت استاد اخلاق و پژوهشگر قرانی بشرویه پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش پیام بشرویه ، دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه بشرويه در پی درگذشت استاد اخلاق و پژوهشگر قرانی بشرویه " شادروان عباس محبتی" پیام تسلیت صادر کرد.

 

پیام ارسال شده به درگاه ارتباطی پیام بشرویه به این شرح است:

باسمه تعالي

من المومنين رجال صدقو ماعاهدوالله عليه،فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و ما بدلو تبديلا    احزاب23

همواره در جامعه ما کساني هستند که تمام زندگي خود را وقف اسلام و نظام اسلامي کرده اند.افرادي که بدون هيچ سروصدا و هيچ چشمداشتي در راستاي اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي حرکت کرده و در اين مسير از بدگويي بدخواهان،دلهره اي به خود راه نمي دهند.

 

به جرات مي توان گفت بسيجيان جان برکف انقلاب اسلامي نمونه اي از اين افراد هستند.اما در بسيج نيز هستند افراد شاخصي که همچون شمع مي سوزند و ذوب مي شوند تا راه را نشان بقيه دهند و مسير واقعي اسلام و انقلاب را به ساير بسيجيان بشناسانند.

 

مرحوم مغفور جناب آقاي حاج عباس محبتي از اين قبيل افراد بود.او فردي بود که هم در جنگ سخت نمره قبولي گرفت و هم در جنگ نرم ممتاز شد.

 

رزمنده ي با اخلاصي که در هشت سال دفاع مقدس چشم بر لذت هاي زودگذر مادي بست و با لبيک به ولي فقيه زمان حضرت امام خميني(ره)به جبهه ها شتافت و همين رزمنده ي مخلص،در سالهاي پس از جنگ نيز با حضور در بسيج و فعاليت در عرصه مربي گري و بصيرت افزايي،به نداي ولي فقيه زمانش يعني امام خامنه اي(مدظله العالي)لبيک گفت.

 

وي پيروي از ولايت را افتخار خود مي دانست و  در زندگي پرفراز و نشيب خود نشان داد که همواره انقلابي بودن و انقلابي ماندن را مبناي کار خود قرار داده است.مرحوم محبتي سالها به عنوان مربي عقيدتي و هادي سياسي با مجموعه ي دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه همکاري داشت و بسيجيان زيادي را از علم و عمل و اخلاق خود بهره مند کرد.

 

انتخاب چندين باره ي وي به عنوان مربي عقيدتي و هادي سياسي برتر بسيج در سطح شهرستان و استان گواه اين بود که ايشان همچون خورشيدي تابان در آسمان پهناور بسيج مي درخشد و عشق و علاقه ي بسيجيان به وي همين را به خوبي نشان مي داد.

 

اکنون که سه روز از فقدان آن مرحوم مغفور مي گذرد و جاي خالي وي بيش از پيش احساس مي شود بر خود لازم دانستيم اين مصيبت عظيم را به خانواده آن مرحوم،همه ي بستگان و خويشان و بويژه به تمام بسيجيان شهرستان تسليت عرض نماييم و از خداوند متعال علو درجات براي آن عزيز سفرکرده و صبر و اجر براي بازماندگان از درگاه لطف الهي مسئلت داريم.

 

دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج سپاه بشرويه

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.