اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 24703
تاریخ انتشار : 1 خرد 1396 - 17:56
اقدام وعمل مسئولان مربوطه بعد از انعکاس خبر درج شده در پایگاه خبری تحلیلی پیام بشرویه با عنوان : کشاورزان بشرویه گرفتار در سیل مشکلات/کشاورزان منتظر اقدام مسئولان+فیلم " موجب خرسندی کشاورزان شد.

به گزارش پیام بشرویه ، در شهرستان بشرویه ، علی رغم کاهش نزولات جوی هر از گاهی هم که برکات خداوند بر کویر بشرویه نازل می شود ، وجود روان آب ها موجب مسدود شدن مسیردسترسی مزارع شده و خسارت زیادی هم به کشاورزان وارد میکند.

 

چندین نفر از کشاورزانی که در منطقه  چاه موتور حاجی شهرستان بشرویه مشغول به فعالیت کشاورزی هستند با گلایه از عدم توجه به مشکل روان آب ها به خبرنگار پیام بشرویه عنوان کردند : تا کنون بارها و بارها برای رفع مشکل  به فرمانداری، جهاد کشاورزی ،دفتر نماینده ، شوراها و مسئولان مربوطه نامه نگاری کرده اند اما آنچه دیده نمی‌شود رفع مشکلات این کشاورزان است.

 

 

کشاورز موتور پمپ  حاجی  گلایه مند بودند که مشکلات تکراری همه ساله راه چاه موتور "حاجی " را مسدود کرده  است و  بارها نامه نوشته شده و کسی پاسخ نمی دهد.

 

 واما اقدام وعمل مسئولان مربوطه بعد از انعکاس خبر درج شده در پایگاه خبری تحلیلی پیام بشرویه با عنوان : کشاورزان بشرویه گرفتار در سیل مشکلات/کشاورزان منتظر اقدام مسئولان+فیلم " موجب خرسندی کشاورزان شد.

 

 

گفتنی است با بررسی منطقه موتور پمپ حاجی توسط مسئولان و ارسال تجهیزات مورد نیاز برای ایمن کردن مسیر بین مزارع، این مشکل بعد از سال ها مرتفع شده است.

 

کشاورزان این موتور پمپ ضمن تقدیر از رفع مشکلات توسط مسئولان از انعکاس مشکلات مردمی در سایت پیام بشرویه تشکر کردند.

 

آقای هراتی نیز با ارسال پیامی از تلاش مسئولان برای حل این مشکل قدردانی کرد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب