کد مطلب: 24699
تاریخ انتشار : 31 ارد 1396 - 17:00
در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بشرویه منتخبین مردم متشکل از نیروهای معتقد به مبانی عقیدتی اسلام ،با تجربه، با سابقه اجرایی در امور شهری، شهرداری و بخشداری ها هستند.

به گزارش پیام بشرویه ، انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا با حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای رقم خورد

مردم ایران اسلامی در سراسر کشور رای خود را به نمایندگانشان در این شوراها دادند در شهرستان بشرویه نیز حضور پیش 90 درصدی مردم در انتخابات برگ زرینی بر کارنامه ی ولایتمداری این شهرستان افزود.

 

در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بشرویه منتخبین مردم متشکل از نیروهای معتقد به مبانی عقیدتی اسلام ،با تجربه، با سابقه اجرایی در امور شهری، شهرداری و بخشداری ها هستند.

"حسین سلیمی " دارنده بیشترین تعداد آرای مردم اولین منتخب این دوره محسوب می‌شود و دارای سابقه فعالیت عمرانی توسعه و آبادانی در مجموعه آستان قدس رضوی شهرداری های شهرستان طبس و بشرویه می باشد.

"علی قلیان اول " نیز به واسطه عملکرد بسیار خوب در دوره ی شورای قبلی توانست اعتماد مردم را جلب کنند،وی از جمله جامعه فرهنگیان بشرویه و مدرس دانشگاه می باشد.

"محمد جواد سلطان زاده " یکی از برجسته‌ترین افرادی مومن و ولایی شهرستان بشرویه است که علاوه بر داشتن شهرت بالای اجتماعی در میان مردم دارای فعالیت‌های ارزنده در حوزه معارف اسلامی بوده و همچنین با توجه به اینکه در راستای خدمات بهداشت و درمان داروخانه ای مشغول فعالیت است سابقه بخشداری بشرویه را نیز در کارنامه خود دارد.

"محمدرضا و کیل زاده " نیز از فرهنگیان بازنشسته بشرویه بوده که دارای سابقه اجرایی بالا در بخشداری شهر ارسک می باشد.

"ادریس حسین زاده" از جوانان متخصص در حوزه عمران ومسکن سازی بشرویه میباشد که آشنا به قوانین امور شهری است و بنا بر گفته بسیاری توانسته است گره های خوبی را از مشکلات شهری  مردم باز کند.

پایگاه خبری رسمی پیام بشرویه این موفقیت و کسب اعتماد مردمی را به منتخبین تبریک میی گویید.

امید است با ورود این تیم متخصص و کارآمد به پنجمین شورای اسلامی شهر بشرویه شاهد پیشرفت شهرستان ، تحول توسعه و عمران و آبادانی باشیم و انتظار مردم از منتخبانشان عزمی جدی برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم در حوزه های مختلف "در سایه امنیت و آرامش " که هدیه ارزشمند شهدای انقلاب اسلامی است ، می باشد.

 

نظرات کاربران

تبريك ميگم به منتحبين مردم و آرزوي توفيق خدمت برايشون آرزوي ماست
با سلام و احترام تبریک ميگم به منتخبان مردم . و انتظار بنده به عنوان شهروند، فعالیت این عزیزان باید فراتر از حوزه شهرداری باشد .
اميدواريم شوراي جديد باشهرداربشرويه كه ازشهرداران زحمتكش وفعال استان مي باشدادامه همكاري داشته باشن

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.