اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 24134
تاریخ انتشار : 20 دى 1395 - 09:00
امام جمعه شهرستان بشرویه این ضایعه دردناک را به حضور مقام معظم رهبری،خانواده مرحوم ایت الله هاشمی و تمام مردم ایران اسلامی و شهرستان بشرویه تسلیت گفت.

به گزارش پیام بشرویه ، رحلت ناگهانی ایت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین رهبری در روز گذشته موجب تاثر و ناراحتی تمام مردم ایران اسلامی گردید.
در همین راستا حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه این ضایعه دردناک را به حضور مقام معظم رهبری،خانواده مرحوم ایت الله هاشمی و تمام مردم ایران اسلامی و شهرستان بشرویه تسلیت گفت.
متن ارسالی به درگاه ارتباطی پیام بشرویه به ای شرح است:
رحلت جانگداز مجاهد خستگی ناپذیر یار دیرین امام(ره )ورهبری حضرت ایهالله هاشمی رفسنجانی را به مقام عظمای ولایت و عموم امت حزب الله ایران
اسلامی تسلیت می گوییم

این مرحوم به فرموده مقام معظم رهبری رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی رهبری بوده اند.

سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری پنجاه و نه ساله ایت الله رفسنجانی با مقام معظم رهبری نشان از اوج وحدت و صمیمیت بین این دو را میدهد.

همانگونه که رهبری فرموند در برهه‌های زیادی اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه‌هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سال های اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوت های نظری بودند، نتوانست در محبت آیت الله هاشمی به رهبری خلل وارد آورد.
آن مرحوم از جمله مبارزان سخت کوش با طاغوت بوده و مجاهد های زیادی در راه انقلاب اسلامی داشتند.

سال ها زندان و تحمل شکنجه های ساواک و مقاومت در برابر این همه و آن نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز و مسولیت خای خطیر از جمله ریاست جمهوری،ریاست مجلس شوای اسلامی ،ریاست تشخیص مصلحت نظام و .... را به دوش کشیدند

.
غفران و رحمت و عفو الهی را برای مرحوم آیت الله هاشمی از خداوند متعال خواستاریم به رهبر فرزانه کشورمان ،همسر گرامی و فرزندان،مردم ایران اسلامی تسلیت میگویم.

نهاد امامت جمعه وستاد نمازجمعه شهرستان بشرویه

نظرات کاربران

خدای رحمتشون کنه ، تجلیل از بزرگان نظام بسیار عالی است. ولی قابل تأمل!!!

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب