کد مطلب: 24075
تاریخ انتشار : 12 دى 1395 - 15:52
نماینده سازمان میادین شهرداری بیرجند گفت: به دلیل استقبال زیاد گروه‌های مختلف برای برپایی ایستگاه‌های سلامت باید این ایستگاه‌ها ساماندهی و بر فعالیت آنها نظارت شود.

به گزارش پیام بشرویه ، حمیدرضا حبیبی ظهر امروز در چهارمین جلسه کارگروه سلامت و  امنیت غذایی شهرستان بیرجند، اظهار داشت: برای ساماندهی ایستگاه‌های صلواتی مقرر شده از طریق یک هیأت مذهبی شناخته شده معرفی شوند تا برای آنها مجوز صادر شود.

وی افزود: باید در جانمایی ایستگاه‌ها در سال آینده دقت بیشتری شود و اگر هیأتی درخواست دایر کردن ایستگاه صلواتی دارد باید نزدیک هیأت خودش باشد تا از نظر مسائل بهداشتی مورد توجه قرار گیرند.

نماینده سازمان میادین شهرداری بیرجند با بیان اینکه استقبال برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی زیاد است، افزود: در سال گذشته به بیش از 80 ایستگاه صلواتی مجوز داده شده و برای سال آینده مقرر شده است که سقف مشخصی برای این ایستگاه‌ها باشد.

در ادامه این مراسم رئیس شبکه سلامت، بهداشت و درمان خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: تمام عوامل آشپزخانه‌های هیأت‌ها به بهداشت معرفی و کارت بهداشت دریافت کرده‌اند.

جمشید مشایخی‌جم گفت: باید برنامه‌ریزی شود که تمام ایستگاه‌های صلواتی به دریافت کارت و مجوز بهداشت هدایت داده شوند.

وی تصریح کرد: رسالت ما تأمین سلامت مردم است و در مواردی مانند مصرف دخانیات و مواد غذایی مضر مانند چیپس و پفک اگر هم مجوزی به تولیدکنندگان این بخش‌ها داده می‌شود، نباید تبلیغاتی برای موارد این چنینی صورت گیرد تا مردم هم به سمت خرید و مصرف این‌گونه مواد مضر نروند./فارس

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.