کد مطلب: 24041
تاریخ انتشار : 5 دى 1395 - 15:01
همچنان وعده‌ها برای افتتاح استخر شنای آموزش وپرورش از این ماه به ماه بعد و از این سال به سال بعد داده می‌شود و با گذر این تابستان، وعده‌ها برای افتتاحش بیش از 10ساله می‌شود.

به گزارش پیام بشرویه، سال‌ها است جوانان شهر کویری بشرویه  وعده های تکمیل استخر شنای سرپوشیده را می شنوند و احداث و تکمیل "استخر شنا"، مطالبه‌ای است که و تاکنون به نتیجه نرسیده است.

 

این در حالی است که شهر کویری بشرویه با وجود تابستان های داغ و دمای 50 درجه ،بیش از 10 سال است که منتظر تحقق وعده ها است.

 

 

دو پروژه نیمه تمام استخر شنای آموزش و پرورش و استخر اداره ورزش و جوانان که مقدمات شروع احداث آن از سال های قریب به 1386 زده شده است تاکنون دو دولت، 2 وزیر و چندین مسئول را به خود دیده ولی هنوز به سرانجام نرسیده است!

 

استخر آموزش و پرورش، استخر پر ماجرای دیگری که هر چه اعتبار در گود آن ریخته می‌شود هنوز به سرانجام نمی‌رسد و همچنان وعده‌ها برای افتتاحش از این ماه به ماه بعد و از این سال به سال بعد داده می‌شود و با گذر این تابستان، وعده‌ها برای افتتاحش 10 ساله می‌شود.

 

هر چند پیشرفت کاری این استخر در تخصیص اعتبارات به مراتب از استخر اداره ورزش بیشتر بوده و اعتبارات قابل توجهی جذب شده است ولی با وعده داده شده مسئول نوسازی استان حراسان جنوبی  تابستان امسال نیز جوانان بشرویه همچنان در استخرهای غیر بهداشتی، شنا خواهند کرد.

 

 

"محمد رضا بیکی" در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که سرعت ساخت و تکمیل استخر شنای آموزش و پرورش بشرویه لاک پشتی است.

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفته است: به دلیل نبود اعتبارات پیشرفت  پروژه  استخر شنای آموزش و پرورش بشرویه و زیرکوه لاک پشتی است.

 

 

این مسئول همچنین در میان انبوده وعده هایی که برای تکمیل این استخر داده شده گفته است : در صورت تخصیص اعتبار، استخر بشرویه تا پایان سال مالی یعنی مهرماه آینده بهره‌برداری می‌شود.

 

به گزارش پیام بشرویه، تخصیص قطره چکانی اعتبارات برای پروژه های شهرستان بشرویه که به لحاظ بسیاری از امکانات بسیار محدود و محروم است و در برابر پیشرفت برخی پروژه ها با اعتبارات میلیاردی در شهرستان های استان با هدف رسیدگی به مناطق محروم و کم برخوردار تناقض دارد که حاصل آن برجای ماندن 10 ساله پروژه ها میشود.

 

امید است تا وعده ها به زوی به ساحل عمل برسد و این مطالبه جدی جوانان بشرویه و نیاز اصلی این شهر کویری مرتفع شود  و در میدان عمل شاهد افتتاح استخر اموزش و پرورش بشرویه در "مهرماه سال آینده " باشیم.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.