اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 23971
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395 - 11:11
معارفه مسئول جدید مخابرات بشرویه، این امیدواری را حاصل می کند که بخشی از نیازهای شهری در حوزه ارتباطات مرتفع شده و هر روز به خدمات دهی به مشترکان افزوده گردد.

به گزارش پیام بشرویه، توسعه مخابرات در یك كشور به عنوان بستر توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به شمار می‏رود. تبادل علمی - فرهنگی، گفت و گوی تمدن‏ها، بازاریابی و تجارت در گرو ارتباطات است و در دنیای امروز مخابرات بستر ارتباطات سریع و سالم است.

 

معارفه مسئول جدید مخابرات بشرویه، این امیدواری را حاصل می کند که بخشی از نیازهای شهری در حوزه ارتباطات مرتفع شده و هر روز به خدمات دهی به مشترکان افزوده گردد.

 

طی مراسمی که باحضور مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان جنوبی برگزار شد "محمد پور " از سمت مسئولیت مخابرت بشرویه خداحافظی  و "سید حسین تافته" به‌عنوان رئیس جدید مخابرات شهرستان بشرویه معرفی گردید.

 

در شهرستان بشرویه نیز بهره مندی از خدمات ارتباطی در روستاهای محروم و دوراز دسترس شهری از نیازهای این شهرستان محسوب می شود.

 

برخورد عادلانه و اطلاع رسانی دقیق از وضعیت خدمات دهی مخابرات در سطح شهرستان به مشترکان از دیگر انتظارات در بشرویه است.

 

کما اینکه عدم صدور قبوض تلفن خانگی در چندین دوره مختلف و قطع تلفن به خاطر بدهی هایی که مشترکان خودهم خبر ندارد در سال جاری آن هم باهدف کاهش توزیع قبوض تلفن از جمله گلایه هایی است که موجب نگرانی تعدادی از مشترکان شد.

 

این اقدام که به منظور حذف قبوض کاغذی و جایگزینی روش های نوین پرداخت خدمات مخابرات صورت گرفته هرچند اقدامی متناسب با پییشرفت روز افزون خدمات الکترونیکی  در کل کشور است ولی روش های برخوردی با مشترکان گویا رضایت بخش نبوده است.

 

با این حال انتظار می رود برای نهادینه شدن و یا تغییر خدمات ، ابتدا آمادگی و زمینه ایجاد آن فراهم شده ،جامعه برخوردار اعم از باسواد و بی سواد، پیر و سالخورده و... نیز مدنظر قرار گرفته و سپس اطلاع رسانی دقیق صورت گرفته و بعد اقدام گردد.

 

 امید است  تا در دوره مسئولیت جدید مخابرات بشرویه شاهد افزایش خدمات به مردم شریف بشرویه و گسترش دامنه خدمات مخابراتی در روستاهای مورد نیاز باشیم.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

با عرض سلام و خسته نباشید.تا چه زمان باید کلاه سر خودمان بگذاریم؟؟؟چند دقیقه تو بشرویه گشتن نشان میده چقدر صندوق و تعاونی و بانک داخل شهر وجود داره.یک سر تا دادگاه بزنیم تا ببینیم چقدر پرونده مالی و بدهکاری وجود داره.اکنون جای فکر و تامل نیست!!!

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب