کد مطلب: 23759
تاریخ انتشار : 13 آبا 1395 - 19:06
مردم مومن و عاشقان مکتب حسینی شهرستان بشرویه که در چند ساله گذشته با کمک به موکب حسینی تحت نظارت ستاد عتبات عالیات شهرستان بشرویه الگو و نمونه شناخته شده اند.

به گزارش ییام بشرویه، عشق به امام حسین (ع) حدو مرز و رنگ و چهره و نژاد ندارد ،ترنم این عشق با باران رحمت معنوی خداوند در آستانه اربعین حسینی دلهای عاشقان را جلا می دهد و کاروانیان با پای در راه عبودیت و بندگی خدا برای بهره مندی از پیام کاروان حسینی می گذارند که بازگشت با هزاران کوله باری از غم و مصیبت های شام به زیارت شهادت گاه ستارگان آسمان معارف الهی سرزمین نینوا رقم می خورد.

 

 و اینک پس از نزدیک به 1400 سال از آن واقعه عظیم میلونها نفر عاشق مکتب حسین با رنگ خدایی پای در راه نهاده اند و آنهایی هم که توفیق حضور فیزیکی نداشتند دلهای خود را با این کاروانیان همراه کردند و با کمک به موکب های عزاداری و پذیرایی از زائران و شیفته گان اهل بیت عصمت و طهارت با هادهاء هدایا و نذورات خود با این خیل عظیم دلدادگان حسینی همراه شده اند.

 

مردم مومن و عاشقان مکتب حسینی شهرستان بشرویه که در چند ساله گذشته با کمک به موکب حسینی تحت نظارت ستاد عتبات عالیات شهرستان بشرویه الگو و نمونه شناخته شده اند امسال نیز با همتی بلند و عشقی جاویدان به مکتب سرخ حسینی امسال هم دلهای خود را همراه این موکب کرده اند .

 

" حجت الاسلام علی اکبر حدادیان" در گفتگوی خبری با پیام بشرویه  در گزارشی اعلام کرد: با توجه به استقبال خوب مردم شهرستان امسال با حفظ روحیه وحدت گرایی و همدلی موکب پذیرایی از زائرین و کاروانهای پیاده مراسم اربعین با همکاری شهرستان طبس در باب المراد کاظمین راه اندازی خواهد شد و امروز اولین محموله کمک مردم شهرستان بشرویه بارگیری و به سمت عتبات عالیات و شهر کاظمین در عراق حرکت کرد تا مقدمات راه اندازی این موکب توسط جمعی از خدمتگزارن شهرستان بشرویه فراهم شود .

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بشرویه افزود: با توجه به ادامه حمایت ها و کمک های مردمی بزودی محموله های دیگر تهیه و آماده ارسال خواهد شد .

 

وی از مردم مومن و عاشقان مکتب اهل بیت (ع) خواست کمک ها و نذورات خود را هرچه سریعتر از طریق ستاد عتبات عالیات شهرستان به زائران پیاده اربعین حسینی از طریق صندوق های تعیین شده و حساب اعلام شده از طریق این ستاد اهدا نمایند

نظرات کاربران

التماس دعا یا امام حسین (ع)

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.