کد مطلب: 23711
تاریخ انتشار : 6 آبا 1395 - 18:33
بانوان بشرویه و بخش ارسک گرداگرد هم در مساجد جمع می شوند گوله های کاموا را ردیف به ردیف با دلهای گرمی از حمایت و پشتیبانی می بافند تا شکوهی دیگر از حمایت ایران اسلامی از مظلومان جهان و دفاع از مدافعان حرم را خلق کنند

به گزارش پیام بشرویه دوباره زمستان و گرمای دلنشین بخاری ها و وسایل گرمایشی انسان را به یک شب نشینی گرم و دلچسب دعوت می کنند.

 

 

شب های زمستانی اینجا گرم و آن طرف تر اما....

شبهای طولانی زمستان از راه می رسد و مردم سرزمین من در سایه سایر امنیت ترین  خیمه گاه جهان "ایران اسلامی"  سرزنده هستند و شب های زمستان را در گرمای پرمهر آرامش و امنیت کشور به سر می برند.

 

 و اما آن طرف تر، نه کمی دور ، بلکه گرداگرد کشور آشوب است و درگیری. خون است و کشتار. کودک یتیم است و زن آواره.

ثانیه ای آرامش آرزوست....

مصیبت دیدگانی که زیر چکمه استکبار و دست نشانده های تکفیری شان روزهای سیاه را به ظلمت شب سخت  طی می‌کنند و ثانیه ای آرامش را آرزو دارند.

 

برادران و خواهرانم که چشمهای پر فروغ از امید خود را به جوانان مبارز حریم اهل بیت سپرده اند تا مدافعان حرم زینبی بار دیگر آرامش را به کاشان هایشان برگرداند.

 

حکایت دل بافته های بانوان بشرویه

و اما در پشت این جبهه های مقاومت، گرمای پشتیبانی است که از دل خانه های مردم ایران شعله می کشد و روزهای ۸ سال جبهه و جنگ را در ذهن ها تداعی می کند.

 

وقتی بانوان بشرویه و بخش ارسک گرداگرد هم در مساجد جمع می شوند گوله های کاموا را ردیف  به ردیف با دلهای گرمی از حمایت و پشتیبانی می بافند تا شکوهی دیگر از حمایت ایران اسلامی از مظلومان جهان را خلق کنند

گوله های کاموایی که به دست بانوان شهرستان بشرویه و شهر ارسک تبدیل و البته گرم برای مدافعان حرم می شود تا زمستان جبهه ایستادگی و مقاومت را گرم کنند البته که نه تنها پوشش گرم زمستانی مدافعان حریم اهل بیت بلکه چراغ امید را در دل مبارزان روشن کرده است.

 

یکی از بافندگان البسه گرم برای مدافعان حرم در شهرستان بشرویه به خبرنگار پیام بشرویه می گوید: این شال و کلاه و البسه فقط یک پوشش نیست بلکه رزمنده ها می دانند که دعای خیر مردم سرزمینم همراه آنان است.

یاد آن روزها

خانم عطایی که برادرش در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس شهید شده از راه شهدا را راهی جاودانه و روشن معرفی می‌کنند و می‌گویند: در دوران دفاع مقدس از دارا و ندار، فقیر و متوسط همه آنچه که داشتن در طبق اخلاص گذاشته و برای پشتیبانی از رزمندگان تقدیم می کردند و این حمایت ها موجب دلگرمی رزمندگان و پیروزی آنان در جنگ تحمیلی شد.

 

راه زینبی برای دفاع از حریم زینب(س)

یکی دیگر از بانوان بشرویه که در این طرح مشارکت دارد حضور جوانان در جبهه های مبارزه با کفر را را ه  سیدالشهدا دانسته و می گوید: اگر زینب سلام الله علیها در کربلا نمی بود و خواسته های آتشین و دفاع شجاعانه این حضرت نبود امروز حادثه عاشورا به فراموشی سپرده می‌شود و ما نیز با طرحی از حضرت زینب تمام همت خود را برای دفاع از جبهه های مقاومت به کار می‌گیریم.

 

آغاز طرح بافت البسه گرم برای مدافعان حرم در بشرویه

مسئول جشنواره مردمی فیلم عمار در بشرویه با اشاره به استقبال گسترده بانوان شهرستان بشرویه و بخش  ارسک از طرح بافت البسه گرم برای مدافعان حرم خاطرنشان کرد: این طرح از سال گذشته و آغاز فصل پاییز و زمستان در مساجد بشرویه شروع شد که با استقبال گرم بانوان بسیجی و فداکار شهرستان روبرو گردید.

 

وی  افزود: سال گذشته بیش از 3 محموله البسه گرم و بافته شده توسط بانوان بشرویه به جبهه های مقاومت ارسال شد.

بافت 30 ست کامل البسه گرم با آغاز فصل سرما برای مبارزان حریم اهل بیت

به گفته ولی امسال نیز در آغازین روزهای شروع این طرح، بانوان بسیجی بخش ارسک شهرستان بشرویه با بافت بیش از 3۰  ست کامل البسه گرم شامل کلاه شالگردن و لباس ارادت خود را به بانو حضرت زینب و همچنین حمایت از رزمندگان اسلام نشان دادند.

 

به گفته این مسئول این البسه در حال حاضر آماده ارسال برای جبهه های مقاومت می باشد.

دلبافته هایی از گوله تا گلوله در بشرویه+تصاویر

 

به گزارش پیام بشرویه ، آری به شکرانه آرامش امروز که حاصل خون شهدای جنگ تحمیلی است گوله‌های کاموای بانوان بسیجی هرکدام گلوله ای برای شکافتن قلب بیمار تکفیری های وحشی می شود که خواب و آرامش را از کودکان بی سرپرست و زنان آواره و بی گناه مسلمان در کشورهای همسایه گرفته و حریم اهل بیت را به کشتارگاه مسلمانان تبدیل کرده اند.

 

گزارش:سکینه وثوقی

نظرات کاربران

هادی حسینی نژاد خیلی مردی
عالی بور گزارشتون دست مریزاد
خیییلی عالیه،خدا خیرتون بده ،اجرتون باسیدالشهدا(ع) انجام اینکارهاتوفیق میخوادکه نصیب هرکسی نمیشه به داشتن چنین جوانانی درشهرمون افتخارمیکنیم

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.