کد مطلب: 23234
تاریخ انتشار : 29 خرد 1395 - 16:19
در فصل تابستان شمار قابل توجهی از دانش اموزان نیز با ثبت نام در طرح های متنوع بسیج، بویژه طرح هجرت 3 علاوه بر حرفه آموزی و کار گروهی، روزهای بانشاطی را در کنار دوستان خود می گذرانند.

به گزاش پیام بشرویه ،  فصل تابستان که از راه می رسد بسیاری از دانش اموزان برنامه های مختلفی را برای اوقات فراغت خود در نظر می گیرد، تعدادی به کلاس های آموزشی مختلف می روند و تعدادی حرفه آموزی در کارگاه ها را تجربه می کنند.

 

و اما شمار قابل توجهی از دانش اموزان نیز با ثبت نام در طرح های متنوع بسیج، بویژه طرح هجرت 3  علاوه بر حرفه آموزی و کار گروهی، روزهای بانشاطی را در کنار دوستان خود می گذرانند.

 

امسال نیز طرح هجرت 3 دانش اموزی در بشرویه با استقبال دانش اموزان روبرو بوده است و طبق گفته فرمانده سپاه بشرویه، ثبت نام همچنان ادامه دارد.

 

"رمضانعلی فرحبخش ثانی" در گفتگو با خبرنگارپیام بشرویهبا اشاره به اجرای این طرح موفق در بشرویه خاطر نشان کرد: طرح هجرت 3 علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، مهارت های مختلفی را در زمینه کسب و کار و کارگروهی به آنان می آموزد.

 

 

فرمانده سپاه بشرویه با اشاره به ثبت نام علاقه مندان به حضور در طرح هجرت 3 دانش اموزی گفت: تا کنون حدود 100 نفر از دانش اموان دختر و پسر شهرستان بشرویه با مراجعه به مدارس در این طرح ثبت نام کرده اند و با آغاز طرح هجرت برای خدمت رسانی اعزام خواهند شد.

 

 

وی با بیان اینکه امکان ثبت نام همچنان فراهم می باشد گفت: دانش اموزان می توانند برای شرکت در این طرح، و ثبت نام خود، به حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان مراجعه کنند.

 

 

فرحبخش انجام کارهای عمرانی، فرهنگی و بصیرت افزایی را از اقدامات طرح هجرت عنوان کرد و گفت: دانش اموزان شرکت کننده در این طرح با توجه به رده سنی و مقطع تحصیلی وارد کار می شود و طبق برنامه ریزی که انجام می شود دانش اموزان مقطع متوسطه در کارهای عمرانی و دیگر مقاطع در برنامه های مختلف فرهنگی، هنری ،ورزشی و بصیرت افزایی شرکت می کنند.

 

فرمانده سپاه بشرویه  افزود: در طرح هجرت 3 دانش آموزان مهارت های مختلفی را در قالب کار گروهی فرا گرفته و همچنین می آموزند که باید برای ساختن جامعه خود تلاش کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: بسیج دانش اموزی با اجرای طرح هجرت 3 در راستای حرفه آموزی، کمک به مناطق محروم، آشنایی دانش اموزان با کار گروهی و خدمت رسانی نقش موثری در تربیت موثر انان دارد.

 

 

فرحبخش ، از آمادگی کامل تقبل عرصه های مختلف و متناسب با طرح هجرت در ادارات، مدارس و مساجد خبر داد و گفت: با توجه به استقبال دانش اموزان، ادارات هنوز فرصت اعلام طرح ها و عرصه های خود را به بسیج دانش اموزی دارند.

 

فرمانده سپاه بشرویه افزود: طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی به زودی در شهرستان اجرا خواهد شد.

 

 

نظرات کاربران

من هر سال میرم واقعت لذت بخشه
فرصت بسیار مناسبی است برای ادارات و خصوصا آموزش و پرورش که از ظرفیت نیروی دانش آموزان بصورت قربه الی الله استفاده نمایند.
جناب فرحبخش ثانی ! اگر چند سال دیگه اب نباشه اینکارا فایده ای خواهد داشت؟ازتون میخوام یک اهمیت سنجی بکنید از پتانسیل این جوونها برای حل رفع معضل اسراف آب استفاده کنید حداقل امر بمعروف ونهی از منکر رو ازشون بخواین این واجبتره! خیلی ممنونم
سالها قبل این کارها در شهرهای دیگر انجام میشد ودر شهر ما نه! اما الان شهرهای دیگه رو مسائل مهمتر دارند کار میکنند ولی ما همش چشممون به بیرونه! چرا از خودمون ایده ندیم؟یک ایدش میتونه فرهنگسازی در زمینه آب باشه اهمیتشم توبشرویه اثبات شده!

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.