کد مطلب: 23187
تاریخ انتشار : 16 خرد 1395 - 16:53
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بشرویه از رشد بالای 500 درصدی معرفی شده به بنیاد مسکن در بشرویه خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بشرویه از  کمک های کمیته امداد در راستای پرداخت تسهیلات به مددجویان خبر داد.

 

 

"رمضان برمک " در گفتگو با خبرنگارپیام بشرویهبا شاره به اینکه تسهیلات مسکن در قالب تعمیر و بهسازی به ثورت صد درصدی افزایش یافته خاطر نشان کرد: طی سال گذشته یک میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال تسهیلات ساخت، بهسازی و تعمیر مسکن مددجویان پرداخت شده که این تسهیلات برای بهسازی و تعمیر مسکن مددجویان در سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

 

 

وی با اشاره به منبع تامین تسهیلات هم گفت: یک میلیارد و ۳۳۹ میلیون ریال  از مجموع تسیلات از محل منابع امدادی و ۶۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال هم از محل منابع بانکی تأمین اعتبار شده است.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بشرویه  از رشد بالای 500 درصدی معرفی شده به بنیاد مسکن در بشرویه خبر داد و گفت: درسال گذشته  تعداد ۱۳ نفر از متقاضیان برای دریافت تسهیلات  طرح بهسازی مسکن مددجویان روستایی به بنیاد مسکن  معرفی شده اند که فرایند معرفی شدگان با رشد ۵۵۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبه رو بوده است.

 

 

برمک افزود: همچنین۶ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی بشرویه برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه مسکن به بانک معرفی شده اند.

 

 

وی با اشاره به اینکه امار معرفی شدگان به بانک ها با رشد 100 درصدی مواجه بوده تصریح کرد: افراد معرفی شده برای استفاده از تسهیلات بانکی در شهرستان بشرویه ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بشرویه  افزود: در سال گذشته ۲۴۸ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال کمک هزینه ساخت و تکمیل مسکن شهری در سطح شهرستان به مددجویان  پرداخت شده که با رشد قابل توجه ۱۴۸ درصد روبه رو بوده است.

 

برمک با اشاره به پرداخت کمک هزینه تعمیرات به روستاییان تحت پوشش گفت: برای تعمیرات کلی و جزئی مسکن شهری و روستایی ۵۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال پرداخت شده است.

 

 

وی معرفی مددجویان به ادارات خدماتی برای دریافت انشعابات ساختمانی را از دیگر خدمات مربوطه در بخش مسکن مددجویان دانست و گفت: در راستای کمک به مددجویان، کمیته امداد امام خمینی(ره) متقاضیان را به جهت برخورداری از تخفیفات ویژه نصب و راه اندازی انشعاب ها، به ادارات مد نظر معرفی می نماید که در بشرویه نیز  ۲۶ نفره متقاضیان انشعابات آب و برق معرفی شده اند.

 

 

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره)  بشرویه افزود: در سال گذشته برای ساخت و تکمیل فضاهای جانبی منازل مددجویان شامل سرویس بهداشتی،آشپزخانه و.. ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال کمک هزینه پرداخته است.

 

برمک  خاطر نشان کرد: سال گذشته مبلغ  ۱۲۱ میلیون ریال برای اجرای  تعمیرات سرویس آشپزخانه و سرویس بهداشتی  منازل هزینه شده است.

 

وی این نکته را هم یاداور شد که ساخت و بهسازی سرویس های بهداشتی گاه با مشارکت شبکه بهداشت انجام می گیرد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بشرویه، افزود: شبکه بهداشت  و درمان شهرستان بشرویه در سال گذشته برای ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی ۱۰ میلیون ریال اعتبار هزینه کرده است.

 

برمک  با تقدیر از کمک های ویژه خیرین برای ساخت و بهسازی منزل مسکونی مددجویان گفت:  میزان کمک های خیرین شهرستان بشرویه برای بهسازی مسکن نیازمندان در طرح رضوان ۱۱۱ میلیون و۲۹۷ هزار ریال بوده است.

 

 

وی افزود: پرداخت کمک بلاعوض، معرفی به بنیادمسکن و همچنین معرفی جهت معافیت از انشعابات آب، برق وگاز از جمله برنامه های انجام شده در راستای ساخت، بهسازی و تعمیر مسکن مددجویان روستایی در شهرستان بشرویه بوده است.

 

نظرات کاربران

عجب

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.