کد مطلب: 23164
تاریخ انتشار : 11 خرد 1395 - 16:48
طنزودنی پیام بشرویه:
اندر حکایت لاریجانی و ریاست دوم ش
شنوندگان عزیز«رادیو با اجازه گل آقا»در خدمت جناب دکتر «خاریجانی»ریاست قبلی،فعلی،و آینده مجلس هستیم.با عرض تبریک به مناسبت افتتاح مجلس دهم،انتخاب مجدد ایشان را هم به فال نیک می گیریم.

به گزارش  طنزدونی پیام بشرویه، سلام،ظهر بخیر.

 

شنوندگان عزیز«رادیو با اجازه گل آقا»در خدمت جناب دکتر «خاریجانی»ریاست قبلی،فعلی،و آینده مجلس هستیم.با عرض تبریک به مناسبت افتتاح مجلس دهم،انتخاب مجدد ایشان را هم به فال نیک می گیریم.

 

_ما:سلام علیکم ،خوشحالیم در خدمت شما هستیم.

_خاریجانی:علیک سلام،ما هم بدیهی است خوشحالیم،البته بنا به دلایل دیگر.

_ما:برای ما جای سوال است ،شما چطور خارج از لیست این وری ها و ‌اون  وری ها ،مجددا به ریاست مجلسی که بیشتر آنها اون‌وری هستند انتخاب گشتید؟؟

_خاریجانی:شما باید به اصل انتخابات در یک جامعه مدنیت محور اعتقاد راسخ داشته باشید تا درک نومایید این حضور گرم ملت است که ریاست را به ما پیش کش می نوماید نه عده ای قلیل انگشت شمار نماینده تازه فارغ التحصیل گشته

_ما:البته ما دقیقا متوجه نشدیم منظور شما چیست،ولی همیشه نطق ها و‌خطابه های شما عرصه را بر رقیب تنگ نموده است.شنیده شده حتی «اشتون»هم ناخن بر صورت خویش کشیده است.

_خاریجانی:تا کور‌ شود هر آنکه نتواند دید.

_ما:جناب خاریجانی ،دیروز در شروع نطق یکی از نماینده ها ،دیده شده که شما لبخند ملیحی بر چهره داشتید و‌به سختی خود را کنترل نمودید؟؟

_خاریجانی:کی؟؟ما!! اصولا ما با این نقد ها و‌نگاههای موشکافانه مخالفتی نداریم،ولی اصلا چنین چیزی نبوده است.ما از همین تریبون از خنده های نسبت داده شده اعلام برایت می نوماییم و به آن نماینده محترمه عرض می کنیم گول شیطنت های رسانه ای را نخورند و‌به مسئولیت خطیر خویش فکر کنند.

_ما:ولی خنده های شما کاملا مشهود بود ،به طوری که چشم هایتان گرد شده بود!

_خاریجانی:مسلما از فرط خستگی ،گاهی مجبور می شویم اول صبحی ،چشمانمان را بمالیم،تا انرژی کافی برای تذکرهای آیین نامه ای داشته باشیم.

_ما:با سپاس از پاسخگویی شما،امیدواریم که قبای ریاست به تن شما گشاد نشود

خاریجانی:ممنون،جهت اطلاع ،قبای ما دست دوز می باشد و‌قابلیت تنظیم دارد.

ومن الله التوفیق

محمد بوستان مهر

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.