کد مطلب: 23123
تاریخ انتشار : 1 خرد 1395 - 14:47
شهرستان بشرویه نیز همچون سایر شهرستان های کشورمان در شب نیمه شعبان غرق در سرور و شادی است.

به گزارش پیام بشرویه، نیمه شعبان که می رسد دل ها بی تاب و قرار است ، هر کسی به سهم خود سعی می کند تا بتواند کمکی در برگزاری جشن های باشکوه مذهبی در نیمه شعبان داشته باشد.

 

حضور جوانان و نوجوانان مذهبی و متدین بشرویه در کمک به اجرای این مراسمات و همچنین راه اندازی ایستگاه های صلواتی در این شب، مثال زدنی است.

 

شهرستان بشرویه نیز همچون سایر شهرستان های کشورمان در شب نیمه شعبان غرق در سرور و شادی است.

 

"حجت الاسلام رضا بهشتی فر " در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه با تبریک فرا رسیدن عید نیمه شعبان از برگزاری جشن های مختلف در مساجد و هیئت های مذهبی خبر داد و گفت: مردم متدین شهرستان بشرویه در تمامی مناسبت های مذهبی همواره در صحنه بوده و مراسمات با شور و شعور خاصی برگزار می شود که در همین راستا جشن های مختلفی به مناسبت نیمه شعبان در بشرویه برگزار خواهد شد.

 

مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه افزود: در تمامی مساجد سطح شهرستان ها بعد از اقامه نماز مغرب و عشا مراسم ویژه نیمه شعبان و سخنرانی برگزار می گردد.

 

وی با اشاره به برنامه های محوری در شهرستان هم گفت: هر ساله در هیئت مذهبی صاحب الزمانی، هیئت چهارده معصوم واقع در انتهای بلوار قائم و مسجد حجت به عنوان مراسم محوری جشن نیمه شعبان را برگزار می شود.

 

بهشتی فر با تاکید بر افزایش شور و شعور اعتقادی در کنار همدیگر افزود: هدف از برگزاری جشن ها باید افزایش  بار مذهبی جوانان و تقویت بنیه اعتقادی باشد که خوشبختانه هست و در همین راستا برنامه احیاء شب نیمه شعبان نیز در بشرویه برگزار خواهد شد.

 

 

مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه افزود: مراسم احیاء و شب زنده داری نیمه شعبان در دو مسجد حجت و مسجد الرسول به صورت محوری برگزار خواهد شد و بی شک مردم متدین بشرویه با غنیمت شمردن این فرصت ارزشمند از شب با فضیلتی همچون امشب بهره خواهند برد.

 

 

وی از استقرار ایستگاه های صلواتی در بشرویه هم خبر داد و گفت: به مناسبت جشن های نیمه شعبان، جوانان متدین بشرویه به صورت خودجوش اقدام به راه اندازی ایستگاه های صلواتی می کنند و از شیعیان و منتظران حضرت بقیه الله (عج) در این شب عزیز پذیرایی خواهند کرد.

 

نظرات کاربران

یعنی نیمه شعبان ما لایق همین تک عکس شما بود واقعا که دستمریزاد باید گفت بهشما

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.