کد مطلب: 23017
تاریخ انتشار : 28 فرو 1395 - 14:37
روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بشرویه آمادگی کامل این اداره برای تشویق و حضو داش اموزان را در مراسم معنوی اعتکاف اعلام کرد.

به گزارش پیام بشرویه؛ روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بشرویه  آمادگی کامل این اداره برای تشویق و حضو داش اموزان را  در مراسم معنوی اعتکاف اعلام کرد.

 

 

"حسین صفریان " در گفتگو با خبرنگار  پیام بشرویه؛ با اعلام این خبر گفت: پیرو جلسه هم اندیشی که در راستای فرا رسیدن مراسم معنوی اعتکاف در محل فرمانداری بشرویه و همچنین جلسه معاونین آموزش و پرورش برگزار شد ، مصوبات خوبی برای حضور دانش آموزان اتخاذ گردید.

 

 

وی افزود:در این دو نشست، تصمیم گرفته شد هماند سنوات گذشته زمینه حضور باشکوه دانش اموزان در مراسم معنوی و عبادی اعتکاف فراهم شود.

 

 

روابط عمومی آموزش و پرورش بشرویه با اشاره به اینکه تلاش خود را برای تشویق دانش آموزان بکار خواهیم گرفت تصریح کرد:آموزش و پرورش بشرویه در راستای تقویت بنیه اعتقادی دانش آموزان و پرورش بعد تعهد دینی آنان تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت دانش آموزان علاقه مند بتوانند از فیوضات این ایام معنوی استفاده کامل را ببرند.

نظرات کاربران

سلام البته دانش آموزان عزیز به برنامه ریزی دبیراشون که از قبل انجام شده هم احترام بذارن و با غیبتشون برنامه درسی کل کلاس رو بهم نریزن.
درس کیلویی چند؟؟؟
بی ادب

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.