کد مطلب: 22977
تاریخ انتشار : 17 فرو 1395 - 16:42
تمام گرفتاری های این مملکت از میسر نبودن و عدم اسباب لازم جهت عاشق شدن می باشد!!

به گزارش پیام بشرویه بخش طنزدونی : بندهبه عنوان یک غیر کارشناس در امور سیاسی،اجتماعی،اقتصادی،فرهنگی،نظامی،و‌دیگر امور ‌مربوطه و ‌غیر مربوطه اصلا به ضرص(زرث،زرس،ذرث،...)قاطع عرض میکنم که ایراد اصلی دولتهای قبلی،جاری و ‌ساری در نحوه گفتمان و ‌تعامل با ملت همیشه در صحنه می باشد.

 

این مردم ثابت کرده اند که با سیب زمینی جوونه زده،گوجه های پلاسیده پنج هزارتومانی،پیاز گندیده ،گوشت بز افغانی،برنج عمل آوری شده هندی و ‌چینی تا زین اسب تقلبی و نعل واروونه می سازند و جیک شان هم در نمی آید ولی اجازه نمی دهند به شعورشان توهین شود و ‌مجبورشان کنند عاشق نشوند!!.

 

تمام گرفتاری های این مملکت از میسر نبودن و عدم اسباب لازم جهت عاشق شدن می باشد.شما همین آمارهای اعلام شده مجردین اناث و‌ذکور و ‌رکوردهای  دست به دست شده را ملاحظه بفرمایید به اضافه رشد  مجموع عذب اوغلی ها رو.خدایی اش دارد سر به فلک‌می زند.

 

حالا شما کاندیدای محترم بیا بوگو:می خواهیم یارانه۲۵۰تومانی بدهیم یا رییس فعلی دیوان توییت بفرماید:مردم حق دارند امکانات ارتباط جمعی مطمین داشته باشند.

 

حتی آن جنت مکان ممنوع التصویر ممنوع الخروج ممنوع النفس (در آینده) س.م.خ که پشم این آزادی های مدنی را برای مردم زد هم درک نکرد که ایراد کار کجاست.

 

باور‌ندارید!!  سری به پیج و کانال «چیستا یثربی»بزنید....

ماشالله یک پا دولتی شده برای خودشها،.ملت همه درد و‌قلنج ها ،یادشون رفته و همین جور ‌برایش سوت  بلبلی و ‌کف و‌شیشکی در می‌کنند.

چیستا!!! با همین فرمون "داستان های عاشقونت" برو جلو!! ،داریم ات 

 

ومن الله التوفیق

گروه طنز پیام بشرویه : محمد بوستان مهر

نظرات کاربران

عالی
عالی بود و پر محتوا ملت بیچاره چپ میرن فیلم عشقولانه زاست میرن داستان های عشقولانه انگازی این هنرمندای خوشگل کشورمون بدبختی مردم نیازمند رو نمی بینن
پیام جون سوژه کم داریم تو بشرویه؟چرا واسه مسایل خودمون طنز نمیزنی؟ سوژه بدم؟؟ بشرویه شهری معرکف در داشتن استخرهای شنا!! بازم بدم؟؟ هر کی نظر منو میخونه سوژه بده میام طنزشو بزنه شاید از اون بالا تا این پایینی ها از خواب بیدار شن
با سلام فارغ از محتوای مطلب ، برای اینجانب سوال پیش آمد چرا سطر سوم مقاله را اینگونه نوشته اید " به ضرص(زرث،زرس،ذرث،...)قاطع عرض میکنم " ؟ بنظر رسید گونه طنز ناشی از احتمال اشتباه املایی لغت مورد نظر بوده است . لکن برای چنین سایت معتبری ، چنین کنایه هز چند طنزآلود تنها نشان دهنده عدم اطلاع از املای صحیح و عدم فرصت برای یافتن آن بوده است درصورتیکه با اندک مراجعه به هر یک از فرهنگهای لغات املای درست کلمه مشخص و معین است: http://www.parsi.wiki/fa/wiki/topicdetail/daeddbb1b34b47838629a044c6354846 ضِرس قاطع. معنی لُغوی این عبارت دندانِ قاطع، یا دندانِ بُرنده و تیز است. اصطلاح به ضرس قاطع به معنی از روی یقین میباشد. رجوع شود به واژهٌ ضرس. با احترام و آرزوی موفقیت

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.