کد مطلب: 21700
تاریخ انتشار : 26 آبا 1394 - 11:43
یک عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان با 1+5 گفت: بعد از عبور از "مرحله تصویب"، مذاکرات برای آماده سازی اجرای تفاهم هسته ای در تمامی سطوح با جدیت ادامه دارد.

به گزارش پیام بشرویه: یک عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان با 1+5 گفت: بعد از عبور از "مرحله تصویب"، مذاکرات برای آماده سازی اجرای تفاهم هسته ای در تمامی سطوح با جدیت ادامه دارد.

 

حمید بعیدی‌نژاد در ادامه این مطلب در صفحه اینستاگرامش نوشت: مذاکراتی کماکان سخت و فشرده که باید با صبر و دقت انجام گیرند. آقای دکتر ظریف با همتای آمریکایی خود، معاونین سیاسی در قالب کمیسیون مشترک و تیمهای کارشناسی چندین دور مذاکره داشته اند. در کنار مذاکرات با اعضای پنج بعلاوه یک، مذاکرات با آژانس از یک طرف و مذاکرات جداگانه با کشورهای روسیه و چین هم ادامه دارند.

 

مهمترین دستور کار تیم مذاکره کننده هسته ای فراهم ساختن تمامی مقدمات لازم برای اجرای به موقع برجام در پرتو تامین نقطه نظرات نهادهای عالی کشور به ویژه اجرای نقطه نظرات مقام معظم رهبری می‌باشد. خوشبختانه می‌توان گفت تا این لحظه روند هماهنگی با اعضای پنج بعلاوه یک و آژانس از یک طرف و مذاکرات با کشورهای روسیه و چین به نحو خوبی در جریان هستند و این امیدواری وجود دارد که با ادامه همین روند رو به جلو و مثبت بتوانیم به امید خدا تا قبل از پایان سال میلادی در همه زمینه های مذاکرات با موفقیت روبرو شویم و شاهد آغاز اجرای عملی تفاهم هسته ای باشیم.

 

 

اهمیت و پیچیدگی این دور از مذاکرات بر هیچ کس پوشیده نیست و کماکان به توجه و دعای مردم عزیزمان در عبور از این مرحله سخت احتیاج داریم. 

جام نیوز

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.