کد مطلب: 20640
تاریخ انتشار : 13 مرد 1394 - 19:10
تحلیل سخنان اخیر رئیس جمهوری،بررسی بدون نقد و بررسی دقیق برجام توسط رسانه ملی، مشارکت در صدور قطع نامه ای بر علیه امنیت ایران اسلامی از دیگر مباحث بسیار مهمی است که دکتر باقرزاده به آن پرداخته است که شرح موضوعات را می توانید در فیلم زیر دنبال کنید:

به گزارش پیام بشرویه، بررسی متن برجام در حالی توسط مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است که گاها فضاسازی های زیادی از سوی برخی افراد صورت می گیرد تا نمایندگان در انجام وظیفه خود که بی شک قانونی، شرعی و حقوقی است دچار دلسردی شوند.

 

" حجت الاسلام والمسلمین  محمد رضا باقرزاده" در گفتگو با پیام بشرویه به مباحث ریشه ای و مهمی در خصوص اهمیت دقت در بررسی متن برجام پرداخته است.

 

کارشناس ارشد حقوق بین الملل با تاکید بر اینکه هنوز توافقی صورت نگرفته، بر حفظ متانت برخی دولت مردان مجددا تاکید کرد و بکار بردن کلماتی همچون جشن هسته ای و پیروزی را برای اتفاقی که هنوز حاصل نشده ، دور از متانت دانست.

 

دکتر باقرزاده همچنین تحلیلی نیز بر سخنان اخیر رئیس جمهور کشور در خصوص مذکرات داشته و از حاکم شدن برخی فضاهای نادرست بر مجلس برای جلوگیری از رصد دقیق متن برجام خبر داد.

 

تحلیل سخنان اخیر رئیس جمهوری،بررسی بدون نقد و بررسی دقیق برجام توسط رسانه ملی، مشارکت در صدور قطع نامه ای بر علیه امنیت ایران اسلامی  از دیگر مباحث بسیار مهمی است که دکتر باقرزاده به آن پرداخته است که شرح موضوعات را می توانید در فیلم زیر دنبال کنید:

 

دانلود فیلم/ واقعیت هایی از برجام

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.