کد مطلب: 20486
تاریخ انتشار : 22 تير 1394 - 22:51
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه تحلیلی از چرایی و چگونگی مخالفان داخلی و بعضی از کشورها و رژیم‌های جعلی، اظهار کرد: خیلی سخت نیست که بعضی‌ها چشم خود را می‌ببندند و دهان خود را باز می‌کنند و حرف‌های تخریبی می‌گویند.

به گزارش پیام بشرویه  آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیصت نظام در دیدار رئیس، معاونان و جمعی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت هفته تأمین اجتماعی با اشاره به گزارش رئیس این سازمان، خاطر نشان کرد: تقریباً سازمان تأمین اجتماعی به اهداف ترسیم شده خود دست یافته است.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سوابق کارهایی که برای گسترش کمّی و کیفی تأمین اجتماعی در سراسر کشور انجام شده، اظهار کرد: یکی از انسانی‌ترین و اسلامی‌ترین کارها توجه به نیازمندان و تلاش برای رفع نیازهای آنهاست.

 

هاشمی رفسنجانی بخش مهمی از کارهای سازمان تأمین اجتماعی را خدمت به بیماران و خانواده‌های آنها دانست و با تأکید بر ضرورت تأمین رضایت آنها، خاطر نشان کرد: خداپسندانه‌ترین کار یک انسان کمک به دردمندان است.

 

وی سرکار داشتن با کارگران را از ویژگی سازمان تأمین اجتماعی توصیف کرد و گفت: هرکس در طول زندگی حق بیمه‌ای پرداخت کرده، برای بهره‌برداری از مواهب آن در زمان بازنشستگی حساب باز کرده و نباید حق هیچ انسانی پایمال شود.

 

هاشمی‌رفسنجانی با ابزار خرسندی از نقد کردن منابع غیر قابل رویت سازمان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: اموال سازمان از مصادیق روشن حق‌الناس است و جای تعجب است که کسانی دست در جیب این سازمان کردند و از حق کارگران جامعه برداشتند.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین حفاظت از اموال سازمان تأمین اجتماعی را وظیفه هر مسؤولی دانست و گفت: هر کسی که در این مسیر تلاش می‌کند، مطمئن باشد که توجه خداوند را به عنوان اجر و ثواب کارهای خویش خواهد داشت.

 

هاشمی رفسنجانی با تشریح اوضاع اقتصادی کشور و مشکلات دولت، افزود: امیدواریم حق مردم ایران در مذاکرات تثبیت شود و دنیا بفهمد که ایران اهل مذاکره است و با تهدید نمی‌توانند به اهداف خود برسند.

 

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای به تلاش تیم دیپلماسی ایران اشاره کرد و گفت: آسان نیست که با بزرگان دیپلماتیک 6 کشور دنیا بحث کرد، که خدا را شکر فرزندان ایران از مدت‌ها قبل مشغول این کار هستند.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه تحلیلی از چرایی و چگونگی مخالفان داخلی و بعضی از کشورها و رژیم‌های جعلی، اظهار کرد: خیلی سخت نیست که بعضی‌ها چشم خود را می‌ببندند و دهان خود را باز می‌کنند و حرف‌های تخریبی می‌گویند.

 

هاشمی رفسنجانی با تشریح اوضاع سیاسی و امنیتی ایران در منطقه و کمک جمهوری اسلامی ایران به همسایگان در جهت تقویت امنیت، گفت: در این شرایط شاهدیم انسان‌هایی که در زمان مبارزه، با بیان این جمله که جواب خون‌های جوانان را چه کسی می‌دهد، مبارزه را تخطئه می‌کردند، الان آنچنان میدان‌دار شده‌اند که انگار از آسمان آمدند و ولایت دیگر آورده‌اند، حال آنکه در زمان مبارزه، خود را ولایتیون و مبارزه را تلاش برای برافراشتن پرچم ضلالت می‌دانند.

 

بر اساس این گزارش در ابتدای این مراسم، نوربخش، رئیس سازمان تأمین اجتماعی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های سازمان تأمین اجتماعی در سال 93 و رویکردهای این سازمان پرداخت.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.