کد مطلب: 20483
تاریخ انتشار : 22 تير 1394 - 22:44
تعهد ما برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای همچنان پابرجاست و این تعهد در سال‌های گذشته نیز وجود داشته است.

به گزارش پیام بشرویه آخرین تلاش‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای به شکست کشاندن مذاکرات هسته‌ای در حالی صورت می‌گیرد که منابع خبری از پیشرفت‌های چشمگیر در مذاکرات و احتمال حصول توافق هسته‌ای خبر می دهند.

 

بنیامین نتانیاهو در آخرین اقدام علیه مذاکرات و در راستای دشمنی با ایران، صفحه توئیتری خود را به زبان فارسی فعال کرده است.

 

این صفحه هم اکنون در حال توئیت علیه مذاکرات هسته‌ای و پیامدهای آن و همچنین هشدار به 1+5 و رهبران جهان در پی توافق هسته‌ای غرب با ایران است.

نکته قابل توجه این که توئیت‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به زبان فارسی ارسال می شود با غلط‌های فاحش انشائی و املایی همراه است.

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یکی از توئیت های خود واژه "فارغ" را "فارق" و در ادامه نیر یک جمله فارسی را به غلط ترین شکل ممکن املایی نوشته است!

 

روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" نیز در گزارشی به آخرین اظهارات بنیامین نتانیاهو که امروز دوشنبه در نشست حزب لیکود بیان شده پرداخت.

 

نتانیاهو با اشاره توافق احتمالی میان ایران و غرب گفت: در حالیکه امتیازهای قدرت‌های جهانی به ایران حتی بعد از شعارهای مرگ بر آمریکا در تهران ادامه می‌یابد، مشخص است که برخی مایلند به هر قیمتی با ایران به توافق برسند.

 

نتانیاهو اظهار داشت: تعهد ما برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای همچنان پابرجاست و این تعهد در سال‌های گذشته نیز وجود داشته است.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.