کد مطلب: 20218
تاریخ انتشار : 14 خرد 1397 - 14:56
پیام بشرویه : انقلابی که کاتالیزور آن مذاکره و گفتگو با دشمنان اسلام نبود بلکه خون های عاشق مردان و زنانی بود که به حق درک کرده بودند برای استقرار حاکمیت اسلامی، عزت ، شرافت انسانی، استقلال و هویت مسلمان باید ایستاد، مقاومت ، فداکاری و ایثارگری کرد

به گزارش پیام بشرویه ، امام خمینی (ره) بزرگ مرد تاریخ تابناک جهان اسلام  جرقه انقلاب عظیمی را از محیطی کوچک و محدود در خفقان شدید نظامی و طاغوتی از سال 1342 رقم زدند . در ان زمان که حتی برخی از یاران ایشان هیچ امیدی به آینده این انقلاب نداشتند با توکل به خدا و قرب الهی در برابر طاغوت زمان خود ایستاد.

 

دستاوردهای انقلاب اسلامی نتیجه کدام مذاکره بود؟

آیت الله خمینی موسوی، رهبر کبیر انقلاب اسلامی  قیام خود را در سن نزدیک به 65 سالگی آغاز کردند، قیامی که کاتالیزور آن مذاکره و گفتگو با دشمنان اسلام نبود بلکه خون های عاشق مردان و زنانی بود که به حق درک کرده بودند برای استقرار حاکمیت اسلامی، عزت ، شرافت انسانی، استقلال و هویت مسلمان باید ایستاد، مقاومت ، فداکاری و ایثارگری کرد و نتیجه آن دستاوردهای بی شمار در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، تکنولوژی های روز دنیا، انرژی هسته ای و ....است که نه تنها نتیجه مذاکره و گفتگو با زورگویان نبوده و نیست و بلکه حاصل مقاومت و پایداری در راه ارزش های انقلابی، زیر بار نرفتن خواسته های نامشروع غرب و شرق و همچنین اعتماد به نیروی داخلی است.

رویکرد امام راحل در خصوص گفتگو با امریکا آنقدر مشحص و واضح است که در بخشی از صحیفه صفحه 932 جلد دوم می نویسند : با توسل به دامن آمریکا ضعف و ناتوانی خود را بر ملا نسازید و از گرگها و درنده ها برای شبانی و حفظ منافع خود استمداد نطلبید ابرقدرتها آن لحظه ای که منافعشان اقتضا کند شما و قدیمیترین وفاداران و دوستان خود را قربانی می کنند و پیش آنان دوستی و دشمنی و نوکری و صداقت ارزش و مفهومی ندارد آنان منافع خود را ملاک قرار داده اند و به صراحت و در همه جا از آن سخن می گویند

 

امروزه که قریب به چهل سال از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی می گذرد، این کشور آنقدر به پیشرفت های قابل چشمگیری دست یافته که لرزه بر تن ابرقدرت های مستکبر جهان انداخته است، دشمنانی که هیچ گاه دست از دشمنی خود با انقلاب و اسلام برنداشته و بی شک برنخواهند داشت و برای جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی و نابودی آن، از هیچ عمل وقیحی دریغ نکردند.

 

مردم همیشه انقلابی ایران اسلامی، از نسل اول تا نسل کنونی هر کدام تجربه ای از حربه های دشمن را در سال های متمادی دارند، از شروع جنگ تحمیلی تا ترور شخصیت ها، مبارزین انقلابی، شبیخون فرهنگی، راه اندازی جنبش های مخملی و امروز هم تحریم های اقتصادی .

 

در هر دوره و زمان هیچ سلاحی بالاتر از ایمان، استقامت، توکل بر خداوند و پیروی از ولایت نتوانست موجبات پیروزی ایران اسلامی را در حربه های دشمن فراهم کند  و همین عوامل سبب شده تا کشورهای آزادی خواه ,مقاومت ایران اسلامی را الگوی انقلاب های خود قرار دهند.

 

و اما بی شک تعظیم در برابر خواسته های نابحق دشمن  در قالب مذاکرات و حال هم زمزمه های مذاکره موشکی نه تنها، عزت کشور را زیر سوال خواهد برد بلکه قریب به چهل سال مقاومت و شرافت ملت ایران را به فنا خواهد  برد.

 

کشورهای اعتماد کرده به آمریکا الان در چه وضعیتی هستند؟

 

در یک نگاه ساده به وضعیت امنیتی، عمرانی، علمی و ... کشور های وابسته به آمریکا و مستکبران و مقایسه آن با پیشرفت های فعلی ایران اسلامی بویژه آرامش، امنیت و توسعه های علمی، می توان به راحتی نتیجه اعتماد و وابستگی به آمریکا را دید...

 امید بستن به نتایج مذاکراتی که به نفع دشمن باشد  نابودی عزت ملت ایران است و گره زدن مشکلات کشور به مسائلی همچون برجام  نگاه دیگر کشورهایی که به ایران اسلامی است را به این سو می کشاند که انقلاب اسلامی که خون فرزندان خود را فدا کرد ولی زیر چکمه استکبار نرفته است امروز برای رفع مشکلاتش به مستکبران دنیا امید بسته و دستاویز آمریکا شده است!

 

مقام معظم رهبری بارها و بارها اعلام کرده اند من به آمریکا اعتماد ندارم و باید بدانیم اگر عزت ملت را حفظ کنند می توانیم به همین روند به پیشرفت های بیشتری دست یابیم  و  نباید غیرت انقلابیون و امام راحل و توصیه های رهبری در مذاکرات فراموش شود.

 

مشکلات جامعه اسلامی را باید از ایران اسلامی پیدا کنیم نه خارج کشور و نباید توکل به خدا را فراموش کرد.

 

وقتی الگوی ما غرب شد مشکل ایجاد میشود

 و آیا مگر مشکلات الان ایران اسلامی بیشتر از زمان جنگ است؟

بی شک اگر الگوی ما غرب باشد مشکل داریم ولی اگر الگوی ما اسلام ناب محمدی باشد می توانیم از پس آن برآییم و به غرب نیازی نداریم. مشکل ما این است که هر کسی اسلام را به نفع خود تعبیر می کند.

 

رفع مشکل ایران اسلامی با افزایش الگوی های ارزش های الهی است

با نگاهی به پیشرفت های چندین ساله نظام اسلامی در سایه عزت و استقلال و عدم وابستگی به هیچ ابرقدرتی می توان گفت ما در این چندین سال  انقلاب اسلامی، با تحمیل تمام مشکلات از سوی دشمن، به پیشرفت های فراوانی در سایه استقلال و پیروی از ولایت رسیده ایم و امروز نیز می توانیم با استعدادها و امکانات فراوانی که خداوند بزرگ در ایران اسلامی نهفته حل بکینم  فقط باید ایمان به خدا و الگو گیری از ارزش های الهی در جامعه افزایش یابد همان راهی که امام راحل برایمان ترسیم کردند و رهبرمعظم انقلاب اسلامی توصیه میکنند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.