سرپرست پلیس فتا فا.استان خراسان جنوبی گفت: در این روش افراد سود جو با طراحی صفحات جعلی مانند‌ درگاههای بانکی،درگاههای ایمیل‌و....‌ مسیر کاربر را به یک وب‌‌سایت جعلی که بسیار شبیه وب‌سایت اصلی است، تغییرمی‌دهند‌‌
امام جمعه بشرویه در واکنش به لگد مال شدن برجام توسط آمریکایی ها:
قانون مادر تحریم ها با اکثریت قاطع دمکرات ها وجمهوری ها و با 419 رای موافق در امریکا به تصویب رسید و از قانون جدید به عنوان گسترده ترین تحریم ها بر علیه ایران اسلامی در طول تاریخ یاد شده است و آشکارا برجام را لگد مال کرده اند .
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان خراسان جنوبی:
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان خراسان جنوبی گفت: توانسته ایم در تمامی شهرستانهای استان خراسان جنوبی جهت دفاتر شورا ساختمان ملکی احداث کنیم که از این حیث در سطح کشور دارای رتبه نخست هستیم
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بشرویه خبرداد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بشرویه گفت: شرکت کنندگان و برگزار کنندگان دوره های قرانی در مساجد هیئت ها و منازل شهرستان بشرویه در جشن بزرگ قرانی دعوت خواهند بود.
مسول اداره تبلیغات اسلامی در گفتگو با پیام بشرویه:
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه از فعالیت بیش از 50 روحانی در شب های قدر در مساجد شهرستان بشرویه خبر داد.
بازگرداندن حس امنیت کامل بعد از حادثه کور تروریستی در تهران و سپس تلافی جانانه ترقه بازی هایشان با موشک، از دیگر ثمرات ارزشمند اقدام سپاه پاسداران بود و چشم طمع تمام بیگانگان را کور کرد.
پیام بشرویه گزارش می دهد:
در روزهای گذشته سنای امریکا تحریم‌های جدیدی به نام "s722" بر ضد ایران وضع کرده است. تحریم‌هایی که بعد از تایید کنگره و امضای رئیس جمهور آمریکا قابلیت اجرایی پیدا می‌کند و از نظر کارشناسان با اجرایی شدن تحریم‌های "s722" دیگر چیزی از روح و جسم برجام نمی‌ماند!
در طرح ضیافت الهی بزرگترین و قدیمی ترین موقوفه شهرستان بشرویه ؛موقوفه امیر حسنخان عرب خزیمه؛ بیش از یکهزار نفر از مومنین روزه دار و محرومین دعوت به ضیافت افطاری شدند .
گفتگو// رئیس شورای هماهنگی تبلیغاتی اسلامی بشرویه:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغاتی اسلامی بشرویه گفت: راهپیمائی روز قدس از ساعت 11 صبح از محل میدان امام خمینی (ره) به سمت مزار شهداو بالعکس به سوی میعادگاه نماز جمعه مسجد جامع بشرویه آغاز خواهد شد
یکی از فعالیت های خوب خانه قرانی بشرویه ، بهره مندی هرچه بهتر از فضای معنوی ماه مبارک رمضان در جهت افزایش و گسترش فعالیت های قرانی است.

صفحه‌ها

اشتراک در گفتگو