بانک مرکزی در حالی ماموریت دفاع از لایحه تغییر نام واحد پولی در مجلس را عهده‌دار شده که سیف از تعیین تکلیف پدیده استثنایی دو اسمی بودن پول ملی یعنی ریال و تومان در آینده نزدیک خبرداده است.
بازهم نفوذ چینی ها
حوزه گردشگری یکی از فعالیت‌های پولساز و تأثیرگذار در شکوفایی اقتصاد به شمار می رود، عرصه ای که همچون بسیاری از دیگر بخش های اقتصادی در ایران از نفوذ چینی‌ها مصون نمانده است.
اجرای طرح واکسناسیون دامی
دامپزشکی شهرستان بشرویه در راستای ایمن سازی جمعیت دامی شهرستان 65000 راس از جمعیت دام سبک وسنگین شهرستان را مورد واکسیناسیون قرار داد.
عضو کمیسیون امنیت ملی :
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: ایران قریب به 100 میلیون دلار بابت خرید هواپیما متعهد شده اما چرا این قرارداد تا این حد محرمانه است.
نماینده بروجرد عنوان کرد
رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: در پیشنهاد اولیه طرح دو فوریتی 1000 میلیارد برای این موضوع گذاشته شده است.
80 کارگر اخراج شده روغن نباتی جهان که از آذر ماه سال گذشته به سرکارهایشان برنگشته‌اند مقابل استانداری زنجان تجمع کردند.
مدیر عامل شرکت زامیاد گفت در ادامه روند ورود خودروهای تجاری با کیفیت اروپایی به کشور، نخستین کامیونت با برند اروپایی بزودی توسط زامیاد به بازار می آید.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: مبلغ 15 میلیون تومان وام کشاورزی به افراد غیرنیازمند و 30 میلیون تومان به نیازمندان پرداخت می‌شود.
بر اساس روال ماههای گذشته، یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی خانوار روز جمعه ۲۶ خرداد ساعت ۲۴ واریز می‌شود.
طبق گزارش‌ میدانی از مراکز عمده فروشی و با محاسبه سرانگشتی هزینه تهیه ۵ قلم کالای اساسی خانوار برای هر نفر ماهانه ۱۵۰ هزار تومان می‌شود که عرصه را بر قشر کارگری تنگ کرده است و نظارتی هم بر قیمت‌ها در بازار وجود ندارد.

صفحه‌ها

اشتراک در اقتصادي